

Oficjalnie: Korzym odchodzi z Sandecji
Maciej Korzym odszedł z zespołu Sandecji, po tym, jak wygasł jego kontrakt z klubem.
Maciej Korzym jest wychowankiem Sandecji Nowy Sącz. W biało-czarnych barwach rozegrał 75 spotkań, w których strzelił 12 bramek i zanotował 11 asyst. W 2004 r. odszedł z lokalnego klubu do Legii Warszawa. W stołecznym zespole nie potrafił wywalczyć miejsca w podstawowym składzie, przez co był wypożyczany do Odry Wodzisław oraz GKS-u Bełchatów. W lipcu 2010 r. trafił do Korony Kielce, gdzie spędził aż 4 sezony. Później reprezentował barwy Podbeskidzia Bielsko-Biała i Górnika Zabrze, aby w 2016 r. wrócić do Sandecji.
Z ósmym dniem sierpnia, 4-letnia przygoda Korzyma z rodzimym klubem dobiegła końca. 32-letni napastnik odszedł z zespołu, po tym, jak jego umowa dobiegła końca.
W minionym sezonie Fortuna 1. ligi wystąpił w 28 spotkaniach ligowych. Strzelił 5 bramek i zaliczył 6 asyst. Na boisku spędził 1.743 minuty.
-
AktualnościSzwajcaria - Kanada sędzia. Kto sędziuje to spotkanie? (24.06.2026)Nowacki / 24 czerwca 2026, 9:14
-


AktualnościBośnia i Hercegowina - Katar sędzia meczu. Kto sędziuje to spotkanie?Kto sędziuje to spotkanie? (24.06.2026)Nowacki / 24 czerwca 2026, 9:13
-


AktualnościOceny zawodników po spotkaniu Kolumbia - DR Konga (24.06.2026)Nowacki / 24 czerwca 2026, 7:07
-


AktualnościKolumbia - DR Konga pomeczowe statystyki. Pełne dane z meczu (24.06.2026)Nowacki / 24 czerwca 2026, 6:48
-

AktualnościOceny piłkarzy po spotkaniu Panama - Chorwacja (24.06.2026)Nowacki / 24 czerwca 2026, 3:58
-

AktualnościStatystyki z meczu Panama - Chorwacja. Liczby i dane po meczu (24.06.2026)Nowacki / 24 czerwca 2026, 3:44





































