Oficjalnie: Karol Knap pozyskany przez Cracovię

cracovia.pl

Cracovia sprowadziła z Puszczy Niepołomice Karola Knapa. 19-latek związał się z krakowskim klubem pięcioletnią umową.

– Urodzony w Krośnie Knap swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiał w szkółce miejscowego Beniaminka, a następnie – drużynach młodzieżowych Karpat. Tam też zebrał pierwsze szlify na poziomie seniorskim, szybko przechodząc z zespołu U-19 do pierwszej drużyny – czytamy w komunikacie klubowym.

– W ówczesnym czwartoligowcu rozegrał dwa pełne sezony, po których przeniósł się do pierwszoligowej Puszczy. Jako zawodnik Karpat zdobył m.in. Puchar Polski na szczeblu okręgowym, wpisując się na listę strzelców w meczu finałowym z Wisłokiem Wiśniowa – dodano.

– Wraz z ich początkiem Ogorzały na stałe zagościł w pierwszym składzie Sandecji, rozgrywając 31 spotkań w 33 dotychczas rozegranych kolejkach. 26-krotnie rozpoczynał mecz w wyjściowej jedenastce, przebywając na boisku łącznie przez ponad 2100 minut. Trzykrotnie trafił do siatki, notując też dwie asysty. Pojawił się na boisku również w meczu pierwszej rundy Fortuna Pucharu Polski, po którym Sandecja pożegnała się z rozgrywkami, odpadając z późniejszym triumfatorem – Rakowem Częstochowy – czytamy.

Wczoraj zaś “Pasy” zakontraktowały Kamila Ogorzałego z Sandecji Nowy Sącz.

źródło: cracovia.pl /


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *