Oficjalnie: Bartosz Neugebauer przedłużył umowę z Górnikiem

gornikzabrze.pl

19-letni Bartosz Neugebauer przedłużył kontrakt z Górnikiem Zabrze. Golkiper pozostanie w klubie z Górnego Śląska do końca czerwca 2024 roku.

Juniorską karierę rozpoczynał w GKS-ie Katowice, lecz następnie przeniósł się Rozwoju Katowice. W 2018 roku zadebiutował w rozgrywkach II Ligi i na tyle dobre wrażenie wywarł na włodarzach Górnika, że po sezonie ściągnęli go do siebie.

– W swoim pierwszym sezonie w Zabrzu zagrał w siedmiu meczach III – ligowych rezerw, a także dziesięciu spotkaniach CLJ-ki, przyczyniając się do zdobycia tytułu Mistrza Polski. W sezonie 2020/21 trenował przez długi czas z pierwszym zespołem. Wspierał również klubową dwójkę stojąc między słupkami w siedemnastu ligowych spotkaniach zespołu trenera Marcina Prasoła – zakomunikowali “Górnicy”.

Bardzo się cieszę i mam nadzieję, że wszystko pójdzie w dobrą stronę. Nic, tylko się rozwijać – powiedział Neugebauer, który jest bardzo zadowolony z dwuletniego pobytu w Górniku – Czuję, że w tym czasie rozwinąłem się zarówno jako bramkarz, jak i po prostu dorosłem jako człowiek. Sztab i starsi zawodnicy bardzo mi pomagali. Jestem z tego bardzo zadowolony. Moim celem na najbliższą przyszłość jest zagrać na centralnym poziomie. Co będzie dalej? Zobaczymy – mówi Neugebauer.

źródło: gornikzabrze.pl /


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *