Oficjalnie: Kacper Gach trafił do Widzewa Łódź

widzew.com

Widzew Łódź wypożyczył 22-letniego Kacpra Gacha z Podbeskidzie Bielsko-Biała. W umowie znalazła się klauzula wykupu.

Jestem jeszcze młodym zawodnikiem, który nadal potrzebuje rozwoju, a najbardziej mogę się rozwijać poprzez grę. Piłka nożna jest taką dyscypliną, w której wszystko bardzo szybko się zmienia i stąd moja decyzja, że jestem teraz tutaj. Widzew był najkonkretniejszym klubem jeśli chodzi o ofertę dla mnie, a Łódź to fajne miasto – powiedział Kacper Gach.

W rundzie jesiennej wystąpił w dwunastu spotkaniach na poziomie PKO Ekstraklasie, w tym jedenaście z nich rozpoczynał w wyjściowym składzie. – Liga rusza już 20 lutego, ale przepracowałem cały okres przygotowawczy i byłem z Podbeskidziem na obozie w Chorwacji. W trzech pierwszych kolejkach rundy wiosennej nie grałem, ale normalnie brałem udział w treningach oraz zajęciach wyrównawczych. Jestem gotowy do gry – dodał.

– Ekstraklasa na pewno jest bardziej wymagająca, drużyny prezentują więcej jakości i nie można sobie pozwolić na proste błędy, bo rywal je bezwzględnie wykorzysta. Nie powiedziałbym jednak, że na zapleczu gra się łatwiej, a poziom jest wysoki i pozwala się rozwijać – przyznał.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *