Oficjalnie: Jóźwiak z nowym kontraktem

Lech Poznań przedłużył umowę z Kamilem Jóźwiakiem o kolejne dwa lata, do 2021 roku.

Kamil Jóźwiak (Lech Poznań), Jaruszek (ŁKS Łódź) / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Lech Poznań przedłużył umowę z Kamilem Jóźwiakiem o kolejne dwa lata, do 2021 roku. Kontrakt został automatycznie przedłużony, po spełnieniu warunków z poprzedniej umowy.

– Kamil jest bardzo ważną postacią naszej drużyny, a więc cieszymy się, że warunki przedłużenia kontraktu weszły w życie. Jesteśmy przekonani, że nasz wychowanek jeszcze wielokrotnie ucieszy kibiców Kolejorza, tak jak to było choćby w środowym starciu z Pogonią Szczecin, której strzelił dwa gole i był wyróżniającą się postacią na boisku. Kamil staje się ważnym zawodnikiem Lecha i liczymy na to, że będzie stanowił o sile reprezentacji młodzieżowej na nadchodzących mistrzostwach Europy – mówi Tomasz Rząsa, dyrektor sportowy Lecha Poznań cytowany przez oficjalny serwis klubu.

Skrzydłowy szkolił się w akademiach piłkarskich “Kolejorza”. W 2011 roku przeniósł się do Poznania z młodzieżowej drużyny Falubaza. W dorosłej drużynie Lecha zadebiutował w wieku 17 lat, w 2016 roku. W tym sezonie zagra dotychczas w 22 meczach ligowych, w którym zdobył dwie bramki i zaliczył cztery asysty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi