NA GORĄCO

Oficjalnie: Jose Kante zawodnikiem Legii Warszawa

18 czerwca 2018, 21:06 | Foto: legia.com | Autor: Dawid Basiak
Oficjalnie: Jose Kante zawodnikiem Legii Warszawa
Transfery
0

Oficjalna strona Legii Warszawa poinformowała, że Jose Kante z mistrzami Polski podpisał dwuletni kontrakt z opcją przedłużenia o kolejny rok.

Jose Kante w minionym sezonie grał dla Wisły Płock. W barwach “Nafciarzy” zdobył 9 bramek i był najskuteczniejszym zawodnikiem w całej drużynie. W poniedziałek gwinejski zawodnik pozytywnie przeszedł testy medyczne. Po podpisaniu umowy nowy nabytek mistrzów Polski pojechał na zgrupowanie do Warki, gdzie Legia będzie trenować do 1 lipca.

– Jose Kante przychodzi do nas po kilku dobrych sezonach spędzonych w polskiej lidze, szczególnie w Wiśle Płock. Wierzę, że będzie wzmocnieniem linii ataku. Jose zna polskie realie, klimat, język, więc zaadoptowanie się do drużyny nie zajmie mu długo czasu. To także reprezentant swojego kraju. Nasz nowy napastnik może być bardzo przydatny przy wyzwaniach, które czekają Legię w najbliższej przyszłości – kwalifikacjach do europejskich pucharów, meczu o Superpuchar Polski i początku sezonu ligowego. Już od jutra będzie trenował z nami na 100 proc. – mówi dyrektor techniczny Legii Warszawa, Ivan Kepcija.

źródło: legia.com

Comments are closed.

Przejdź do paska narzędzi