Oficjalnie: Jakub Kamiński kontuzjowany. 18-latek opuścił zgrupowanie reprezentacji Polski.
Jakub Kamiński może mówić o olbrzymim pechu. 18-letniemu skrzydłowemu odnowiła się kontuzja mięśnia dwugłowego, przez którą opuścił zgrupowanie reprezentacji Polski.
Była 33. minuta niedzielnego meczu Legii Warszawa z Lechem Poznań, gdy boisko z widocznym grymasem bólu na twarzy opuścił Jakub Kamiński. 18-letni skrzydłowy wrócił z drużyną do Poznania, a w poniedziałkowy poranek pojechał do Katowic na zgrupowanie seniorskiej reprezentacji Polski.
Sztaby medyczne Lecha Poznań i reprezentacji Polski ustaliły, że na miejscu zostaną przeprowadzone badania. Utalentowany skrzydłowy miał się także spotkać z selekcjonerem drużyny narodowej, Jerzym Brzęczkiem.
Przeprowadzone badania diagnostyczne w szpitalu w Piekarach Śląskich potwierdziły najczarniejszy scenariusz. Kamińskiemu odnowiła się kontuzja mięśnia dwugłowego, z którą borykał się w ostatnich tygodniach. 18-letniego zawodnika czeka teraz dwutygodniowa rehabilitacja, po której zakończeniu wróci do treningów z drużyną. - Kubie odnowiła się kontuzja mięśnia dwugłowego i czeka go dwutygodniowa przerwa w treningach - mówi szef sztabu medycznego Lecha Poznań, profesor Krzysztof Pawlaczyk.
Kamiński do środy pozostanie na Górnym Śląsku, skąd pochodzi. Tam przejdzie pierwsze zabiegi rehabilitacyjne, które będzie kontynuował po powrocie do Poznania.
Źródło: lechpoznan.pl, własne
-

Ekstraklasa gdzie oglądaćGdzie oglądać Ekstraklasę za darmo w sezonie 2026/27? Darmowy dostęp do Canal+ na 90 dniWojciech Nowacki / 24 lipca 2026, 10:08
-

Polska PiłkaOficjalnie: Gumny wraca do Lecha Poznań





Kamil Gieroba / 2 lipca 2025, 8:38
-

Polska PiłkaOficjalnie: Legia Warszawa z pierwszym letnim transferem





Kamil Gieroba / 28 czerwca 2025, 7:43
-

Polska PiłkaOficjalnie: Szybki powrót do Jagiellonii Białystok





Kamil Gieroba / 27 czerwca 2025, 9:24
-

Polska PiłkaOficjalnie: Motor z nowym napastnikiem





Kamil Gieroba / 26 czerwca 2025, 11:09
-

Polska PiłkaPech nowego piłkarza Górnika Zabrze. Kilka tygodni przerwy





Kamil Gieroba / 25 czerwca 2025, 20:02









































