Oficjalnie: Jakub Kamiński kontuzjowany. 18-latek opuścił zgrupowanie reprezentacji Polski.

Jakub Kamiński

Lech Poznań - Jagiellonia Białystok, 19.07.2020 / fot. Mikołaj Barbanell

Jakub Kamiński może mówić o olbrzymim pechu. 18-letniemu skrzydłowemu odnowiła się kontuzja mięśnia dwugłowego, przez którą opuścił zgrupowanie reprezentacji Polski.  

Była 33. minuta niedzielnego meczu Legii Warszawa z Lechem Poznań, gdy boisko z widocznym grymasem bólu na twarzy opuścił Jakub Kamiński. 18-letni skrzydłowy wrócił z drużyną do Poznania, a w poniedziałkowy poranek pojechał do Katowic na zgrupowanie seniorskiej reprezentacji Polski.

Sztaby medyczne Lecha Poznań i reprezentacji Polski ustaliły, że na miejscu zostaną przeprowadzone badania. Utalentowany skrzydłowy miał się także spotkać z selekcjonerem drużyny narodowej, Jerzym Brzęczkiem.

Przeprowadzone badania diagnostyczne w szpitalu w Piekarach Śląskich potwierdziły najczarniejszy scenariusz. Kamińskiemu odnowiła się kontuzja mięśnia dwugłowego, z którą borykał się w ostatnich tygodniach. 18-letniego zawodnika czeka teraz dwutygodniowa rehabilitacja, po której zakończeniu wróci do treningów z drużyną. – Kubie odnowiła się kontuzja mięśnia dwugłowego i czeka go dwutygodniowa przerwa w treningach – mówi szef sztabu medycznego Lecha Poznań, profesor Krzysztof Pawlaczyk.

Kamiński do środy pozostanie na Górnym Śląsku, skąd pochodzi. Tam przejdzie pierwsze zabiegi rehabilitacyjne, które będzie kontynuował po powrocie do Poznania.

Źródło: lechpoznan.pl, własne


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *