Oficjalnie: Ivan Runje na dłużej w Jagiellonii

Ivan Runje / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Bardzo dobra wiadomość dla kibiców białostockiej Jagiellonii. Ivan Runje parafował nowy kontrakt z klubem. Umowa Chorwata ma obowiązywać do końca sezonu 2023/2024.

Władze białostockiego klubu długo nie podejmowały rozmów z Ivanem Runje w sprawie przedłużenia wygasającego z końcem czerwca kontraktu. Do rozmów negocjacyjnych obie strony zasiadły w poprzednim tygodniu i zakończyły się sukcesem. Chorwacki obrońca podpisał nowy kontakt obowiązujący do końca czerwca 2024 roku.

– Mamy dla Was znakomitą wiadomość. Informujemy, że kontrakt z Jagiellonią Białystok przedłużył środkowy defensor – Ivan Runje! Nowa umowa Chorwata z naszym klubem będzie obowiązywać do 30 czerwca 2024 roku. Ivan, to znakomita wiadomość! Prowadź nas do kolejnych sukcesów – czytamy w oficjalnym komunikacie klubu.

Ivan Runje trafił do Białegostoku latem 2016 roku z cypryjskiej Omonii Nikozja. W zespole “Dumy Podlasia” rozegrał 149 meczów. Strzelił dziesięć bramek i dołożył do tego siedem asyst. Chorwat jest najlepszym obrońcą w zespole Jagi. 30-latek znalazł się w jedenastce stulecia białostockiego klubu wybranej przez kibiców. Runje stworzył duet stoperów z Litwinem Andriusem Skerlą.

Jagiellonia Białystok przygotowała specjalny materiał video, prezentujący trzy najpiękniejsze bramki strzelone przez Chorwata w PKO BP Ekstraklasie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.