Oficjalnie: Ireneusz Mamrot zwolniony z Arki Gdynia

Ireneusz Mamrot

Ireneusz Mamrot / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Władze Arki Gdynia postanowiły rozwiązać kontrakt z Ireneuszem Mamrotem za porozumieniem stron. 50-latek przejął “żółto-niebieskich” w maju tego roku.

Musieliśmy podjąć trudną decyzję, która jednak, z upływem czasu, może okazać się korzystna dla obu stron. Chciałbym podziękować Trenerowi za dotychczasową współpracę. Życzę mu szybkiego powrotu na ławkę trenerską i wielu sukcesów w dalszej pracy szkoleniowej. Jestem pewny, że jeszcze spotkamy się na boiskach Ekstraklasy – powiedział Michał Kołakowski, prezes Arki po podpisaniu porozumienia.

– Dziękuję drużynie oraz władzom Arki za współpracę. Dziękuję również wszystkim ludziom związanym z Klubem. Z Gdyni wywiozę dobre wspomnienia. Mam nadzieje, że już w czerwcu Arka będzie świętować awans do Ekstraklasy – przekazał Ireneusz Mamrot.
Wraz z trenerem Mamrotem odchodzi także Adrian Siemieniec. Na stanowisku asystenta trenera Ireneusza Mamrota pracował już w 2014 roku w Chrobrym Głogów w 1 lidze. Następnie był w jego sztabie w Jagiellonii Białystok do grudnia 2019 roku. racę w naszym Klubie zakończyli także trener diagnostyki i przygotowania motorycznego Łukasz Radzimiński oraz długoletni lekarz klubowy Janusz Śliwiński. Nazwisko nowego szkoleniowca poznamy jutro. Być może Mamrot nie pozostanie długo bez klubu, gdyż plotuje się, że miałby przejąć płocką Wisłęi tym samym zastąpić Radosława Sobolewskiego.
źródło: arka.gdynia.pl /

Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *