Oficjalnie: Furman i Saganowski na dłużej w Legii

Legia Warszawa dopina skład kadry na następny sezon. Wicemistrzowie Polski przedłużyli o rok kontrakt z Markiem Saganowskim, a ponadto przedłużone zostało wypożyczenie Dominika Furmana z Toulouse.

“Pozostanie w Legii na kolejny rok to dla mnie najlepsza opcja – gdybym myślał inaczej, to by mnie tutaj nie było. Skupiam się teraz na najbliższych dniach, na treningach i zgrupowaniu w Austrii. Czy widzę siebie w Legii na lata? Nie myślę w ogóle o przyszłości i ewentualnym wyjeździe, bo wtedy przegapiłbym to, co dzieje się teraz, a to niedopuszczalne. Chcę pomóc w drużynie w powrocie na tron, to jest cel na najbliższy sezon. A osobiście chciałbym przypomnieć się kibicom jeśli chodzi o strzelane gole i asysty. Tego bym sobie życzył, ale oczywiście na pierwszym miejscu jest dobro zespołu.” – powiedział Furman chwilę po podpisaniu umowy.

“Cieszę się, że przedłużyłem kontrakt z Legią. Mam nadzieję, że w tym Klubie przeżyje jeszcze kilka takich chwil jak na przykład tegoroczny finał Pucharu Polski. Chciałbym też, żebyśmy teraz grali dobrze w europejskich pucharach, a w maju cieszyli się ze zdobycia mistrzostwa. To jest w tej chwili nasz główny cel i mam nadzieję, że jeśli uda się go zrealizować, to i ja będę miał w nim udział. Nowa rola w drużynie? Nie rozmawiałem jeszcze z trenerem na ten temat, nie znam szczegółów. Nie chcę też teraz niczego deklarować, jeśli chodzi o moją przyszłość po wygaśnięciu tego kontraktu. Bardzo się cieszę, że władze Klubu jeszcze mi zaufały – dziękuję. Zrobię wszystko, żeby im się odpłacić i udowodnić, że nowa umowa nie jest przypadkiem.” – stwierdził z kolei Saganowski.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *