Oficjalnie: Draxler w PSG!

http://www.uefa.com/

VfL Wolfsburg, klub Juliana Draxlera, potwierdził sprzedaż swojego zawodnika do PSG. 

Od kilku dni w prasie krążyła informacja, że Draxler obrał sobie nowy kierunek, którym jest Paryż, dogadał szczegóły indywidualnej umowy, zaś do dopięcia transferu brakuje porozumienia obu klubów. Dzisiaj takowe zostało ogłoszone.

23-letni pomocnik zasili zatem ekipę mistrza Francji od 1 stycznia 2017 roku, a jak donosi niemiecki Bild Francuzi zapłacą za niego 46 mln euro. Reprezentant Niemiec był zawodnikiem Wilków od lata 2015 roku, jednak szybko zaczął żałować podjętej decyzji. Klub z Volkswagen-Areny obniżył poziom względem ostatnich lat, a sam zawodnik kilkukrotnie otwarcie wyrażał niezadowolenie ze swojej sytuacji. Doszło do tego, że podważano jego zaangażowanie i pracę na rzecz klubu, a co za tym idzie wyrażono zgodę na transfer.

Valérien Ismaël, szkoleniowiec Wolfsburga w takich oto słowach skomentował transfer pomocnika:

Julian to zawodnik o wielkich umiejętnościach, jednak sądzę, że jego odejście jest dobrym rozwiązaniem dla obu stron. W ostatnich spotkaniach z Frankfurtem oraz Borussią M’Gladbach wyraźnie pokazał, że nie Wolfsburg nie jest dla niego ważny.  

Wcześniej Draxler miał na stole oferty m.in. z Arsenalu oraz Juventusu, jednak wolał zostać w Niemczech. Teraz jednak zdecydował się na wyjazd za granicę i został piłkarzem PSG. Pomocnik podpisał umowę na 4,5 roku, a w nowym klubie będzie występował z numerem 23.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl
Zakład bez ryzyka 500 zł i bonus od depozytu 50 zł na Superbet.pl
Freebet 50 zł, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus od depozytu 1000 zł na Betfan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *