http://www.uefa.com/

Francuskie RMC Sport podało, że Julian Draxler ustalił warunki indywidualnego kontraktu z Paris Saint-Germain i zmieni barwy klubowe w styczniowym okienku transferowym. 

Od dłuższego czasu Niemiec nosi się z zamiarem opuszczenia Wolfsburga, do którego dołączył w lecie 2015 roku z Schalke za 36 mln euro i wydaje się, że ten moment właśnie nadszedł. 23-latek nie jest zadowolony z postawy zespołu, który zajmuje odległe, 13. miejsce w tabeli Bundesligi, a gdy zmieniał barwy klubowe liczył na zdecydowany krok w przód w swojej karierze, walkę o tytuł mistrzowski oraz regularną grę w Lidze Mistrzów. Tak się jednak nie stało, Wilki nie spełniły jego sportowych oczekiwań, dlatego też Draxler po raz kolejny przeniesie się w inne miejsce.

Wśród jego nowych pracodawców wymieniano najczęściej Arsenal oraz Juventus, od których był niezwykle blisko. Teraz do gry weszło PSG i to mistrz Francji miał okazać się najskuteczniejszy. Klub ze stolicy Francji skusił 27-krotnego reprezentanta Niemiec osobą Patricka Kluiverta, dyrektora sportowego paryskiego klubu, ambitnym projektem sportowym oraz pięknem miasta. Obie strony miały dogadać już warunki 4,5-rocznej umowy, zaś reszta porozumienia zależy od klubów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *