Oficjalnie: Dramat Bartosza Kapustki. Prawie rok przerwy zawodnika
Wyniki badań Bartosza Kapustki wykazały zerwanie wiązadła krzyżowego w prawym kolanie. Zawodnika Legii Warszawa czeka około 8-9 miesięcy przerwy.
Bartosz Kapustka nabawił się urazu podczas pierwszego spotkania z Florą Talin na Łazienkowskiej. Pomocnik świetnie wszedł w mecz. Już na samym początku spotkania popisał się świetną indywidualną akcją, która zakończyła się jego bramką w 3. minucie spotkania. Lecz podczas okazywania radości, wydarzył się niefortunny skok zawodnika. Spowodował wspomnianą kontuzję. Chwilę później został zmieniony z boiska.
Dziś przedstawione zostały wyniki badań zawodnika. Wykazały one zerwane wiązadło krzyżowe w prawym kolanie. Klub wydał oficjalne oświadczenie w tej sprawie.
- Badania przeprowadzone w poniedziałek wieczorem potwierdziły, że podczas meczu II rundy eliminacji Ligi Mistrzów UEFA z Florą Tallinn Bartosz Kapustka uszkodził więzadło krzyżowe przednie w prawym kolanie. Leczenie i przerwa zawodnika potrwa około 8-9 miesięcy.
Bartek, cała rodzina Legii Warszawa jest z Tobą! Wrócisz silniejszy, czekamy!
Bartosz Kapustka uszkodził więzadło krzyżowe przednie w prawym kolanie.
Bartek, cała rodzina Legii Warszawa jest z Tobą. Wrócisz silniejszy, czekamy! 💪
Więcej informacji ➡️ https://t.co/u9HOGapoRs pic.twitter.com/GMS3hcU9e0
— Legia Warszawa (@LegiaWarszawa) July 23, 2021
Jest to drugie zerwanie wiązadła w karierze pomocnika. Pierwsze miało miejsce w 2019 roku w barwach belgijskiego Leuven. Uraz dotyczył jednak lewego kolana.
-

Polska PiłkaOficjalnie: Gumny wraca do Lecha Poznań






Kamil Gieroba / 2 lipca 2025, 8:38
-

Polska PiłkaOficjalnie: Legia Warszawa z pierwszym letnim transferem






Kamil Gieroba / 28 czerwca 2025, 7:43
-

Polska PiłkaOficjalnie: Szybki powrót do Jagiellonii Białystok






Kamil Gieroba / 27 czerwca 2025, 9:24
-

Polska PiłkaOficjalnie: Motor z nowym napastnikiem






Kamil Gieroba / 26 czerwca 2025, 11:09
-

Polska PiłkaPech nowego piłkarza Górnika Zabrze. Kilka tygodni przerwy






Kamil Gieroba / 25 czerwca 2025, 20:02
-

Polska PiłkaTo już jakieś fatum! Piłkarz Rakowa zerwał więzadła






Kamil Gieroba / 23 czerwca 2025, 9:55









































