Daniel James po prezentacji i podpisaniu umowy

manutd.com

Kilka dni temu Manchester United poinformował, że 21-letni Daniel James związał się z “Czerwonymi Diabłami” pięcioletnim kontraktem. Dzisiaj został zaprezentowany i udzielił pierwszych wypowiedzi jako piłkarz Manchesteru.

– To jeden z moich najlepszych dni w życiu – powiedział Daniel James. To niesamowicie dumny moment dla mnie i mojej rodziny. Jest jednak pomieszany ze smutkiem z faktu, że mój tata nie mógł dzielić z nami tego doświadczenia. Wyczekuję współpracy z Ole Gunnarem Solskjaerem, poznania reszty zespołu oraz rozpoczęcia pracy – przekazał Walijczyk.

Manchester United zakończył rozgrywki Premier League na szóstej pozycji, dlatego nie powtórzy wyczynu z Ligi Mistrzów, gdy dotarli do ćwierćfinału. W nowym sezonie Man Utd weźmie udział w rozgrywkach Ligi Europy. – Daniel to ekscytujący młody skrzydłowy z mnóstwem umiejętności, wizją, niesamowitą szybkością oraz dobrą etyką pracy. Za nim doskonały sezon w barwach Swansea City. Daniel posiada wszystkie niezbędne atrybuty do stania się piłkarzem Manchesteru United – stwierdził Ole Gunnar Solskjaer.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi