Oficjalnie: Bogdan Zając zwolniony z Jagiellonii Białystok

Informujemy, że z dniem 17 marca 2021 roku Bogdan Zając przestał pełnić funkcję trenera Jagiellonii Białystok. Umowa została rozwiązana za porozumieniem stron – poinformował klub. Tymczasowym trenerem zespołu został Rafał Grzyb. 

Tak fatalnej serii Jagiellonia nie miała od dawna. Duma Podlasia w siedmiu spotkaniach rundy rewanżowej odniosła tylko jedno zwycięstwo. Na 21 możliwych punktów zdobyła tylko pięć.

Słaby styl  i brak perspektyw na poprawę gry drużyny przelały czarę goryczy wśród działaczy klubu i kibiców. W środę władze Jagiellonii Białystok poinformowały o zakończeniu współpracy z trenerem Bogdanem Zającem. Umowa została rozwiązana za porozumieniem stron. Tymczasowym szkoleniowcem Dumy Podlasia został Rafał Grzyb, który w ostatnich miesiącach pełnił funkcję asystenta Bogdana Zająca.

Informujemy, że z dniem 17 marca 2021 roku Bogdan Zając przestał pełnić funkcję trenera Jagiellonii Białystok. Umowa została rozwiązana za porozumieniem stron. Tymczasowo obowiązki pierwszego szkoleniowca przejmie Rafał Grzyb. Trenerze, dziękujemy i życzymy powodzenia – poinformował klub na Twitterze.

Bogdan Zając, który prowadził zespół od początku sezonu, miał średnią 1,19 punktu na mecz.

W następnej serii gier Jagiellonia zagra na wyjeździe z Lechem Poznań. Pierwszy gwizdek sędziego zaplanowano na sobotę, 20 marca, na godzinę 20:00.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *