
Oficjalnie: Bayer Leverkusen przedłuża umowę z Florianem Wirtzem
Bayer Leverkusen ogłosił dziś po południu przedłużenie umowy z Florianem Wirtzem o rok do czerwca 2027 roku.
19-letni ofensywny zawodnik doznał kontuzji więzadła krzyżowego w Rheinderby przeciwko FC Köln w połowie marca i prawdopodobnie nie będzie wystarczająco sprawny na początek sezonu. Prawdopodobnie nie pojedzie na mistrzostwa świata w Katarze, bo najwcześniej należy się spodziewać jego powrotu we wrześniu.
Przed poważną kontuzją strzelił 10 bramek i zaliczył czternaście asyst w 31 meczach we wszystkich rozgrywkach w zeszłym sezonie dla Bayeru. - Z mojego punktu widzenia rozwój w ciągu ostatnich dwóch lat był niemal zapierający dech w piersiach - powiedział 4-krotny reprezentant Niemiec.
To doskonałe posunięcie dla Die Werkself, które wcześniej związało się Patrikiem Schickiem oraz Adamem Hlozkiem ze Sparty Praga. Z Moussą Diaby w ataku wygląda na ekscytującą drużynę do oglądania w przyszłym sezonie.
Simon #Rolfes Masterclass!
#Schick2027 | #Hlozek2027 | #Wirtz2027 pic.twitter.com/n8KRYme4of
— Bayer 04 Leverkusen (@bayer04fussball) June 23, 2022
-
EkstraklasaOficjalnie: Pierwszy letni transfer Jagiellonii Białystok
Kamil Gieroba / 27 maja 2025, 21:21
-
AktualnościOficjalnie: Powołania Probierza na czerwcowe mecze kadry!
Wiktor Palmowski / 27 maja 2025, 19:07
-
Kwadrans futboluReal kończy sezon, a Modrić kończy epokę... I KWADRANS FUTBOLU #161
Rafał Makowski / 25 maja 2025, 15:10
-
EkstraklasaLegia Warszawa: Ryoya Morishita z powołaniem do kadry!
Wiktor Palmowski / 24 maja 2025, 10:38
-
Kwadrans futboluManchester City znowu z kompromitacją! Czy Guardiola wie co robi? I KWADRANS FUTBOLU #160
Rafał Makowski / 18 maja 2025, 14:58
-
EkstraklasaGwiazda ligi opuści PKO Ekstraklasę
Kamil Gieroba / 18 maja 2025, 12:33