GKS Jastrzębie już trenuje. Są nowi piłkarze

Fot. B. Hamanowicz / miedzlegnica.eu

GKS Jastrzębie rozpoczął letnie przygotowania do zbliżającego się sezonu drugiej ligi. Z drużyną prowadzoną przez Grzegorza Kurdziela trenuje trzech nowych piłkarzy. 

GKS Jastrzębie w minionym sezonie nie potrafił nawiązać równej walki z innymi zespołami występującymi w pierwszej lidze i z hukiem spadł z zaplecza PKO BP Ekstraklasy.

W tym tygodniu śląski zespół rozpoczął przygotowania do drugoligowej rywalizacji, a na treningach pojawiło się trzech nowych zawodników.

Największe nadzieje trójkolorowi pokładają w Joao Passonim. 25-letni napastnik ostatnio występował w Ślęzie Wrocław. Na trzecioligowych boiskach rozegrał łącznie 14 meczów, w których strzelił 6 bramek. Brazylijczyk w przeszłości grał w Sokole Marcinkowice, Górniku Mysłowice, a także w klubach z  Portugalii i Włoch.

Drugim zawodnikiem trenującym z ekipą z Jastrzębia jest Michał Szczyrba. 21-letni pomocnik zimą tego roku trafił do Błękitnych Stargard z Elany Toruń. W trzeciej lidze wystąpił w 26 spotkaniach. Strzelił 4 bramki i zaliczył dwie asysty.

Zawodnikiem rozpatrywanym w kontekście przyszłości jest za to Filip Kozłowski. 18-latek występujący na pozycji pomocnika ostatnio był związany ze Śląskiem Wrocław. Perspektywiczny zawodnik grał w drużynie juniorów  oraz znajdował się w kadrze trzeciego zespołu, który rywalizował w okręgowym Pucharze Polski.

GKS Jastrzębie nowy sezon drugiej ligi rozpocznie od wyjazdowej potyczki z Wisłą Puławy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


x