Oficjalnie: Aschraf El Mahdioui w Wiśle Kraków

wisla,krakow.pl

Aschraf El Mahdioui trafił do Wisły Kraków. 24-letni defensywny pomocnik związał się z “Białą Gwiazdą” trzyletnim kontraktem.

Aschraf El Mahdioui urodził się 24 maja 1996 roku w Amsterdamie w Holandii. Swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiał w młodzieżowych drużynach AFC DWS oraz AVV Zeeburgia, skąd w 2013 roku przeniósł się do szkółki Ajaxu. Po trzech latach Holender z marokańskim paszportem opuścił rodzinne miasto i zasilił szeregi ADO Den Haag, gdzie spędził sezon, a następnie trafił na Słowację, dołączając do zespołu AS Trenčín.

Pomocnik szybko wkomponował się w nowe otoczenie, stając się prawdziwym liderem drużyny zarówno na boisku, jak i w szatni, a swoją postawą zapracował na zaufanie trenerów i kolegów z zespołu, którzy powierzyli mu funkcję kapitana. Łącznie w koszulkę klubu z Trenčína Mahdioui przywdziewał w 110 spotkaniach, w których zdobył 10 bramek i zanotował 10 asyst.

Teraz 24-latek przywdzieje koszulkę z białą gwiazdą, by zaprezentować swoje piłkarskie umiejętności na boiskach Ekstraklasy.

źródło: wisla.krakow.pl /


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *