Ocena transferów w T-ME (odc. 8/8)

Witam w ostatnim już odcinku oceny transferów w T-Mobile Ekstraklasie. Poprzednim razem przeanalizowałem transfery w Ruchu Chorzów i w Śląsku Wrocław link tutaj. Dzisiaj czas na ostatnie dwa kluby. Tym razem ocenię ruchy w Wiśle Kraków i w Zawiszy Bydgoszcz, zapraszam.

Wisła Kraków: Spod Wawela wyemigrowało trzech piłkarzy, którzy w zeszłym sezonie byli liczącymi się postaciami w ekipie Franciskza Smudy. Dwóch obrońców (Piotr Brożek i Gordan Bunoza) oraz pomocnik (Michał Chrapek). Biała Gwiazda w sezonie 2014/2015 ze względu na kryzys finansowy postawiła na świeżo upieczonych mistrzów Polski juniorów plus dwóch piłkarzy z chorzowskiego Ruchu (obrońca Maciej Sadlok i pomocnik Maciej Jankowski).

OCENA: na zero

Zawisza Bydgoszcz: Na Kujawach rotacja. Przyszedł nowy trener, a z nim nowi piłkarze. Czy lepsi od tych, którzy odeszli to zweryfikuje boisko. Na papierze wydaje się, że Igor Lewczuk jest lepszy od Pereiry da Silvy. A inni przybysze? Raczej mają lepsze cv od tych, których już nie zobaczymy na Gdańskiej. Tacy piłkarze jak Cabrita Silva, de Andrade Borges (Wagner) czy Grzegorz Sandomierski powinni grać od pierwszych minut.

OCENA: na dwa plusy


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *