Ocena transferów w T-ME (odc. 7/8)

Witam w siódmym odcinku oceny transferów w T-Mobile Ekstraklasie. Poprzednim razem przeanalizowałem transfery Podbeskidzia Bielsko-Biała oraz  Pogoni Szczecin, którzy właśnie grają w pierwszej kolejce link tutaj . Dzisiaj czas na kolejne dwa kluby. Tym razem ocenię ruchy w Ruchu Chorzów i w Śląsku Wrocław, zapraszam.

 

Ruch Chorzów: Z Chorzowa odeszło trzech podstawowych piłkarzy. Obrońca Maciej Sadlok i pomocnicy Maciej Jankowski oraz Jakub Smektała.W ich miejsce klub niestety nikogo nie sprowadził. Jedyny zawodnik, który może okazać się wzmocnieniem jest napastnik Michał Efir z Legii Warszawa.

OCENA: na dwa minusy

Śląsk Wrocław: Na Dolny Śląsk po dwóch latach spędzonych w Rumunii powrócił obrańca reprezentacji Polski Piotr Celeban. Z nowych twarzy kibice powinni jeszcze oglądać bramkarza Mariusza Pawełka (ostatnio Turecki Demirspor), który ma zastąpić Mariana Kelemena. Oprócz wspomnianego Słowackiego bramkarza z klubem z ul. Oporowskiej pożegnało się pięciu piłkarzy, którzy w zeszłym sezonie byli podstawowymi graczami. Są to: Przemysław Kaźmierczak, Adam Kokoszka, Sylwester Patejuk, Tadeusz Socha oraz Słoweniec Dalibor Stevanović.

OCENA: na cztery minusy

W ostatnim odcinku pod lupę wezmę Wisłę Kraków i Zawiszę Bydgoszcz.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *