Torino

Były klub Kamila Glika może mieć problemy z linią obrony. Po odejściu Polaka zespół ma opuścić jeszcze trójka defensorów.

Najbardziej rozchwytywanym obrońcą jest Nikola Maksimović. 24-letni Serb jest celem transferowym Napoli. Oprócz Maksimovicia mówi się o transferze Domenico Criscito czy Martina Caceresa. W przypadku niepodpisania kontraktu z drużyną z Neapolu Serb jest zdeterminowany, aby dołączyć do Chelsea.

Oprócz wspomnianego wyżej stopera mówi się o odejściu prawego obrońcy Toro. Jest nim Davide Zappacosta. Po odejściu Bruno Peresa do AS Romy zwolniło się miejsce po prawej stronie defensywy, jednak sam zawodnik chce przenieść się do Sunderlandu. Kwota transakcji ma wynieść 10 milionów euro.

Trzeci obrońca opuścił już zespół Granaty. Jest nim Pantus Jansson, który przeniósł się na zasadzie rocznego wypożyczenia do Leeds United. W umowie jednak nie znajduje się zapis, który umożliwiałby wykup reprezentanta Szwecji.

Kogo zakupi nowy trener Torino, Sinisa Mihajlović, na te pozycje? Powinniśmy się o tym przekonać w przeciągu najbliższych dwóch tygodni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.