Torino przedłuża kontrakty

Władze Torino intensywnie pracują nad nowymi kontraktami dla swoich zawodników. Umowy z włoską drużyną podpisało już dwóch piłkarzy, a kolejni wkrótce również przedłużą swój pobyt w lidze włoskiej.

Prezydent klubu Urbano Cairo uważa, że kluczowi gracze powinni zostać w Turynie na kilka najbliższych lat. Dlatego też prowadzi on intensywne negocjacje z agentami Kamila Glika oraz Nikoli Maksimovicia. Wymienieni zawodnicy są kluczowymi postaciami defensywnej formacji zespołu. Ponadto Polak znakomicie wywiązuje się z roli kapitana i lidera drużyny. Środkowy obrońca ma podpisać umowę ważną do 2019 roku, a jego zarobki mają wzrosnąć dwukrotnie.

Z kolei Maksimoviciem interesują się takie kluby jak Roma, Milan czy Lazio Rzym. Jego kontrakt obowiązuje jeszcze przez 3 lata, jednak na życzenie trenera Giampiero Ventury wkrótce Serb również zostanie na dłużej na Stadio Olimpico.

Całkiem niedawno nowe umowy z zespołem podpisali również Bruno Peres, który zdecydował się na pozostanie w drużynie aż do 2020 roku oraz Maxi Lopez podpisując kontrakt do 2018 roku.

Autor: Joanna Foltynowicz, źródło: Tuttosport/torinofc.it


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *