Nowy kandydat na trenera Śląska Wrocław

wisla.krakow.pl

Trener Vitezslav Lavicka ma zostać zwolniony ze Śląska Wrocław. Klub z Dolnego Śląska może zatrudnić Artura Skowronka, o czym poinformował Piotr Janas z “Gazety Wrocławskiej”. 

Po wznowieniu rozgrywek piłkarze Śląska Wrocław prezentują się mizernie. Zespół prowadzony przez Vitezslava Lavicke w siedmiu spotkaniach rundy rewanżowej odniósł tylko jedno zwycięstwo. Na 21 możliwych punktów zdobył tylko sześć.

Prezes Śląska Wrocław Piotr Wiśniewski publicznie przyznał, że już rozmawiał z ewentualnymi następcami czeskiego szkoleniowca. Na giełdzie nazwisk pojawili się Jacek Magiera czy Maciej Skorża.

Jak dowiedział się Piotr Janas z “Gazety Wrocławskiej” klub rozważa cztery nazwiska. Jego zdaniem na liście życzeń wrocławian znajduje się Artur Skowronek, z którym władze Śląska już rozmawiały. Według źródła, działacze klubu nie kontaktowali się z Maciejem Skorżą, który aktualnie jest osobą bezrobotną. Ostatnio prowadził reprezentację Zjednoczonych Emiratów Arabskich do lat 23.

Po 21. kolejkach PKO BP Ekstraklasy Śląsk zajmuje ósme miejsce w tabeli. W następnej serii gier wrocławianie zagrają z Wisłą Płock. Pierwszy gwizdek sędziego zaplanowano na sobotę, 20 marca, na godzinę 15:00.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *