Nowe informacje ws. zdrowia Victora Osimhena

W poniedziałek, 22 lutego, władze SSC Napoli przekazały nowe informacje ws. zdrowia Victora Osimhena, który w trakcie niedzielnego meczu z Atalantą Bergamo (4:2) zderzył się z Cristianem Romero i stracił przytomność. 

W trakcie niedzielnej potyczki Atalanty Bergamo z SSC Napoli, napastnik gości, Victor Osimhen nabawił się groźne wyglądającego urazu. 22-latek zderzył się z Cristianem Romero i przewracając się, mocno uderzył głową o murawę. Nigeryjski napastnik stracił przytomność, którą odzyskał w ambulansie, po podaniu tlenu.

Victor Osimhen czuje się już dobrze i nie odczuwa żadnych negatywnych konsekwencji niedzielnego zdarzenia. W poniedziałek zostanie przetransportowany ze szpitala w Bergamo do kliniki w Napoli, gdzie zostanie poddany dalszej ocenie lekarskiej.

Victor Osimhen ma wrócić do Neapolu jeszcze w poniedziałek (22 lutego) wieczorem po pobycie w szpitalu w Bergamo, do którego trafił po niedzielnym meczu Serie A z Atalantą – poinformował klub.

Nigeryjczyk trafił do SSC Napoli latem 2020 roku z francuskiego Lille. 22-latek rozegrał 10 meczów w Serie A. Strzelił dwie bramki i dołożył do tego jedną asystę.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *