Nowa umowa dla Nicolasa Pepe?

Nicola Pepe

Scanpix/Viaplay.


Pod koniec sezonu włodarze Arsenalu zaproponują nowy kontrakt Nicolasowi Pepe, który w 2019 roku przeniósł się do Londynu za kwotę 72 milionów funtów.

Jak dotąd były zawodnik Lille nie spełnił oczekiwań, jakie wiązano z jego transferem, ale mimo wszystko Mikel Arteta widzi go w swoich planach na przyszłość.

Reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej nie może liczyć na regularne występy w barwach Kanonierów, a jego kontrakt wygaśnie za dwa lata. Mimo niepewnej sytuacji kadrowej klub z Premier League zdecyduje się na przeprowadzenie rozmów dotyczących przyszłości napastnika. Hiszpański szkoleniowiec Arsenalu planuje dokonać kilku wzmocnień w letnim oknie transferowym, co jeszcze bardziej wpłynęłoby na ograniczone występy Iworyjczyka. Oczywiście zdrowa rywalizacja może mieć również pozytywny wpływ.

Frustracją jest brak występów – powiedział Pepe. Każdy piłkarz woli występować, ale muszę uszanować decyzję trenera. Kiedy drużyna wygrywa, trenerowi ciężko jest dokonywać zmian. Mikel Arteta wyjaśnił to, więc wiem, że muszę ciężko pracować na treningach, aby otrzymać swoje szanse. Trener wie, co myślę oraz ile wysiłku wkładam w przygotowania.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.