Czy Bayern Monachium wygra wyścig o piłkarza Barcelony?


Od kilku tygodni głośnym nazwiskiem w kwestii potencjalnego transferu jest piłkarz Barcelony, Frenkie de Jong.

Reprezentant Holandii pomimo nieregularnych występów w Barcelonie cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony wielu gigantów. W gronie zainteresowanych wymieniane są takie marki, jak: Manchester United, co raczej nikogo nie dziwi, PSG oraz Bayern Monachium.

Julian Nagelsmann poprosił swój zarząd o zwrócenie uwagi na wszelkie zmiany dotyczące wspomnianego zawodnika, który według szkoleniowca Bayernu mógłby stać się bardzo ważnym ogniwem w Bawarii. Niemcy nie są aktywni, ale stale monitorują sytuację de Jonga w Barcelonie, która na razie nie myśli o przedłużeniu współpracy z Holendrem.

Bayern zmaga się z nieco innym problemem, który dotyczy Roberta Lewandowskiego. Reprezentant Polski nie chce przedłużyć kontraktu, który wygaśnie w 2023 roku, co wiąże się z wieloma spekulacjami na temat przyszłości Roberta. Jedną z opcji, jaką może wybrać polski napastnik jest dołączenie do Barcelony, a w drugą stronę mógłby powędrować de Jong. Działacze hiszpańskiego klubu nie chcą sprzedawać wspomnianego pomocnika, ale jak powiedział Jordi Cruyff “Wszystko zależy od wysokości otrzymanej oferty”.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.