Niższe ligi: Wyniki spotkań 21 kolejki 2 ligi, oraz meczów w 3 lidze

Łukasz Przybył (Piłkarski Świat)

2liga_logo

Wyniki 21. kolejki II ligi

Polonia Bytom  – GKS Tychy 0 : 1
Stal Stalowa Wola – Stal Mielec 1 : 1
Znicz Pruszków – Wisła Puławy 1 : 0
Legionowo – Okocimski Brzesko 3 : 0
Gryf Wejherowo – Nadwislan Gora 3 : 0
Puszcza – Olimpia Zambrów 2 : 1
Rakow – Siarka Tarnobrzeg  3 : 1
Blekitni Stargard – Radomiak Radom 1 : 0
ROW Rybnik – Kotwica Kołobrzeg 2 : 1

III

Wyniki III liga dolnośląsko-lubuska 

Formacja Port 2000 Mostki  6-1 Śląsk II Wrocław

Piast Gorzów Karnin 2-1 Piast Żmigród

Stilon Gorzów 2-2 Miedź II Legnica

KP Brzeg Dolny 0-3 Budowlani Lubsko

Pozostałe spotkania zostały przełożone. 

III liga kujawsko-pomorsko-wielkopolska

Lech II Poznań 2-1 Jarota Jarocin
Elana Toruń 2-0 Sparta Brodnica
Start Warlubie 0-3 Pelikan Niechanowo
Kujawianka Izbica Kujawska 0-3 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Polonia Środa Wielkopolska 1-0 Warta Poznań
KKS 1925 Kalisz 4-1 Nielba Wągrowiec
Sokół Kleczew 2-2 Centra Ostrów Wielkopolski

Unia Swarzędz 0-5 Wda

III liga lubelsko-podkarpacka – pierwsza kolejka po przerwie dopiero 19.03.2016

III liga łódzko-mazowiecka

Błękitni Raciąż 1-0 Start Otwock
Oskar Przysucha 0-2 Broń Radom
Sokół Aleksandrów Łódzki 0-0 Pilica Białobrzegi
Energia Kozienice 3-3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-1 Legia II Warszawa
Termy Ner Poddębice 0-0 Pelikan Łowicz
Ursus Warszawa 6-1 Warta Działoszyn
Polonia Warszawa 4-0 Warta Sieradz

Lechia Tomaszów Mazowiecki 0-0 ŁKS Łódź

Broń Radom 0-2 Ursus Warszawa

III liga małopolsko-świętokrzyska

Garbarnia Kraków 1-0 Sparta Kazimierza Wielka
Korona II Kielce 3-0 Wisła II Kraków
Czarni Połaniec 2-5 Cracovia II
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0-0 Soła Oświęcim
Unia Tarnów 1-1 Poprad Muszyna
Hutnik Nowa Huta 0-1 Podhale Nowy Targ

Wisła Sandomierz 2-3 Spartakus Aureus Daleszyce
Wolania Wola Rzędzińska 1-0 Beskid Andrychów

III liga opolsko-śląska

BKS Stal Bielsko-Biała ?-? GKS 1962 Jastrzębie
Ruch Zdzieszowice 2-3 Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Pniówek Pawłowice Śląskie 3-0 LKS Czaniec
Szombierki Bytom 1-2 Odra Opole
Skra Częstochowa 1-0 LZS Piotrówka

Ruch II Chorzów 2-0 LKS Bełk
Górnik II Zabrze 1-0 Piast II Gliwice
Grunwald Ruda Śląska 0-1 Rekord Bielsko-Biała

III liga podlasko-warmińsko-mazurska

MKS Ełk 1-1 KS Wasilków
Finishparkiet Drwęca NML 3-1 GKS Wikielec
Warmia Grajewo 1-1 Wissa Szczuczyn
Granica Kętrzyn 0-3 Kaczkan Huragan Morąg
Concordia Elbląg 0-0 Znicz Biała Piska
Start Działdowo 0-1 Rominta Gołdap
Olimpia Olsztynek 0-3 MKS Korsze

Jagiellonia II Białystok 1-2 Olimpia Elbląg
ŁKS 1926 Łomża 1-0 Sokół Ostród

III liga pomorsko-zachodniopomorska

Arka II Gdynia 2-0 GKS Przodkowo
Cartusia Kartuzy 2-2 Kaszubia Kościerzyna
Wierzyca Pelplin 1-2 Bałtyk Koszalin
Gryf Słupsk 0-1 Lechia II Gdańsk
Gwardia Koszalin 2-3 Bałtyk Gdynia
Vineta Wolin 5-1 Drawa Drawsko Pomorskie

Świt Skolwin (Szczecin) 0-4 KS Chwaszczyno


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.