Niesamowita noc Kacpra Przybyłki w MLS (Wideo)

Przybylko

fot: Kyle Ross/Icon Sportswire / Getty Images

Kacper Przybyłko (Philadelphia Union) ma za sobą kolejny świetny mecz na amerykańskich boiskach. Tym razem 27-latek strzelił dwie bramki i zanotował asystę w wygranym 4:1 meczu z DC United.

Kacper Przybyłko był bezsprzecznym bohaterem meczu 8. kolejki MLS, w którym Philadelphia Union ograła DC United aż 4:1. Polski napastnik po 16. minutach rywalizacji miał na koncie dublet. Snajper pokonał bramkarza strzałem z bliskiej odległości po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, a kilka minut później popisał się mocnym, precyzyjnym strzałem zza pola karnego nie dając najmniejszych szans bramkarzowi. Po przerwie 27-latek zanotował asystę przy bramce Brendena Aaronsona na 4:0. Przybyłko, który ma już 4 bramki na koncie w tym sezonie, opuścił boisko w 64. minucie.

Philadelphia Union po 8. kolejach rywalizacji zajmuje 3. miejsce w tabeli konferencji wschodniej.

Philadelphia Union 1:0 DC United – Kacper Przybyłko 7′

Philadelphia Union 2:0 DC United – Kacper Przybyłko 16′