Gol Jarosława Niezgody (Wideo)

timbers.com

Jarosław Niezgoda zdobył gola w meczu 8. kolejki MLS, w którym jego Portland Timbers zremisowali z Real Salt Lake 4:4.

Noc z soboty na niedzielę na amerykańskich boiskach nie należała tylko do Kacpra Przybyłki, napastnika Philadelphii Union. Z dobrej strony zaprezentował się także Jarosław Niezgoda (Portland Timbers), który zdobył gola w zremisowanym 4:4 meczu z Real Salt Lake. Była 21. minuta meczu, gdy polski napastnik pokonał bramkarza strzałem głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Dla 25-letniego napastnika to trzecie trafienie w tym sezonie. Były zawodnik Legii Warszawa grał do 67. minuty, kiedy został zmieniony przez Felipe Mora.

Portland Timbers zajmuje czwarte miejsce w tabeli konferencji zachodniej z dorobkiem 11 punktów w siedmiu meczach.

Portland Timbers 2:1 Real Salt Lake – Jarosław Niezgoda 21′