Nieoficjalnie: Bayern Monachium dopiął drugi transfer letniego okna transferowego

Wikimedia

Po Dayocie Upamecano, Bayern Monachium zakontraktował kolejnego zawodnika, który dołączy do nich już w letnim okienku transferowym. Nowym nabytkiem zostanie Omar Richards. Jest to informacja nieoficjalna, którą podali niemieccy dziennikarze Sky.

Omar Richards jest perspektywicznym zawodnikiem, który swoje dotychczasowe, seniorskie występy zaliczał w drużynie Reading. Dla tego zespołu rozegrał aż 92. spotkania, a jeśli weźmiemy pod uwagę również młodzieżowe sekcje, Anglik uzbierał aż 115. meczów.

23-latek jest świadomym skali swojego talentu i chciałby wskoczyć na wyższy poziom niż Championship. Krokiem, który postanowił wykonać było niepodpisanie nowego kontraktu z drużyną Reading, aby ułatwić sprawę przyszłego transferu.

Na sprowadzenie, za darmo lewego obrońcy zdecydował się Bayern Monachium. Monachijczycy widzą potencjał, który drzemie w obrońcy.

Niemieccy dziennikarze Sky podają, że Richards przeszedł już testy medyczne. Do zostania piłkarzem nowego klubu dzieli go tylko podpis na stosownym dokumencie.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *