Nicolas Tagliafico zostanie w Ajaxie Amsterdam

Nicolas Tagliafico

Zdjęcie: https://www.ajax.nl/

Nicolas Tagliafico znajduje się w orbicie zainteresowań czołowych klubów Premier League.  Zdaniem holenderskich mediów, do transferu Argentyńczyka nie dojdzie podczas zimowego okienka transferowego. 28-letni obrońca doszedł do porozumienia z władzami Ajaxu Amsterdam w sprawie nowego kontraktu.

Nicolas Tagliafico jest jednym z liderów Ajaxu Amsterdam. Kontrakt Argentyńczyka z holenderskim klubem obowiązuje do końca czerwca 2022 roku. Zdaniem dziennikarzy „De Teelagraaf”,  28-letni obrońca miał już uzgodnić z klubem warunki przedłużenia umowy do końca sezonu 2022/2023.

Jednym z elementów nowego kontraktu ma być specyficzny zapis, nakazujący Argentyńczykowi pozostanie w zespole do końca trwającego sezonu. Ewentualnie podczas letniego okienka transferowego Tagliafico będzie mógł opuścić Amsterdam Arena. Pozyskaniem doświadczonego obrońcy zainteresowane są kluby Premier League, na czele z Manchesterem City i  Chelsea Londyn.

Do parafowania nowej umowy przez Argentyńczyka ma dojść w przyszłym tygodniu.

Nicolas Tagliafico do Ajaxu Amsterdam trafił zimą 2018 roku z argentyńskiego Club Atletico Independiente. W tym czasie wystąpił w 110 spotkaniach. Strzelił 12 bramek i dołożył do tego 16 asyst. Branżowy portal „Transfermarkt” wycenia jego wartość na 28 milionów euro.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *