NA GORĄCO

Nicklas Barkroth na testach w Lechu

19 czerwca 2017, 14:01 | Foto: lechpoznan.pl | Autor: Dominik Mazur
Nicklas Barkroth na testach w Lechu
Ekstraklasa
0

25 – latek to gracz obecnego wicelidera tabeli. Przeszłość Szweda oraz statystyki sprawiają, że kibice Kolejorza mogą zacierać ręce na myśl o jego występach w przyszłym sezonie. Jeśli przejdzie testy medyczne podpisze z klubem ze stolicy Wielkopolski 4 – letni kontrakt.

W swojej ojczyźnie Barkroth miał opinię cudownego chłopca. Nic dziwnego skoro jest najmłodszym debiutantem w historii Allsvenskan (15 lat, 7 miesięcy i 14 dni). Nie zrobił wielkiej kariery za granicą. W 2012 roku Benifika wypożyczyła go do Uniao (wówczas najwyższa liga w Portugalii), gdzie w 10 meczach zdobył jedną bramkę. Statystyki skrzydłowego z tego roku są jednak imponujące: w 20 meczach zanotował 6 asyst, strzelając 4 gole. Internetowe kompilacje potwierdzają znakomitą technikę obunożnego Szweda. Czy zaczaruje swoją grą kibiców w Polsce?

Lech wyraźnie zbroi się przed rozpoczęciem kampanii ligowej. Nicklas Barkroth to już piąty zawodnik sprowadzony przez Kolejorza w tym okienku transferowym. O pozostałych wzmocnieniach drużyny Nenada Bjelicy pisaliśmy TUTAJ

Comments are closed.

Przejdź do paska narzędzi