Neymar stawia warunki. Brazylijczyk ponownie w jednej drużynie z Messim?

Neymar

twitter Neymar


Nie od dziś wiadomo, że Neymar pozostaje w świetnej komitywie z Leo Messim. Gwiazdor Paris Saint-Germain pragnie, aby ponownie móc zagrać w jednej drużynie z Argentyńczykiem. Fakt ten może zostać wykorzystany przez reprezentanta Brazylii w trakcie rozmów z paryskim klubem w sprawie podpisania nowego kontraktu.

Włodarze klubu z Parc de Princes za wszelką cenę chcą przedłużyć wygasający pod koniec czerwca 2022 roku kontrakt z Neymarem. Wiele wskazuje, że to właśnie on będzie rozdawał karty podczas negocjacji. Kluczowym warunkiem w kwestii prolongowania nowej umowy jest sprowadzenie do Paryża Leo Messiego. Brazylijczyk zadeklarował już na łamach mediów, że ponowna gra u boku jego serdecznego kolegi z czasów występów w Barcelonie stanowi dla niego jeden z priorytetów na najbliższy czas.

I nie koniecznie musi mieć to miejsce w stolicy Francji. 29-latek pozostaje również otwarty na wszelkie ruchy ze strony poprzedniego pracodawcy. Potencjalny powrót na “stare śmieci” pozostaje jednak uzależniony od zbliżających się wyborów na nowego prezydenta klubu z Camp Nou. Jeden z kandydatów do objęcia powyższego stanowiska Emili Rousaud już zapowiedział, że po ewentualnym przejęciu sterów dołoży wszelkich starań, aby Neymar znów zagrał dla “Dumy Katalonii”. Przeciwnikiem takiego pomysłu pozostaje natomiast jego kontrkandydat Toni Freixa.

Niezależnie od tego jak rozwinie się sytuacja zarówno w Paryżu jak i Barcelonie, Neymar znajduje się w komfortowej sytuacji jeśli chodzi o decyzję w sprawie jego dalszej przyszłości.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.