Neymar nie zagra w Copa America!

Zdjęcie: https://www.goal.com/en

Problemów ciąg dalszy Neymara. W trakcie spotkania towarzyskiego z Katarem (2:0) staw skokowy zerwał Neymar, a to oznacza, że nie weźmie udziału w zbliżającym się turnieju Copa America.

Gwiazdor brazylijskiego futbolu już w 21. minucie musiał opuścić murawę i od razu udał się na badania, które wykazały problemy w kostce. Brazylijska federacja piłki nożnej wydała komunikat, z którego czytamy, iż nie ma żadnych szans, aby Brazylijczyk wziął udział w Copa America. Mistrzostwa Ameryki Południowej rozpoczną się już 14 czerwca właśnie w Brazylii. To już drugi z rzędu turniej Copa America, w którym zabraknie Neymara. Poprzednio zawodnik PSG postanowił wziąć udział w Igrzyskach Olimpijskich.

To nie koniec złych wieści dla Neymara. Mianowice piłkarz został oskarżony o gwałt, jaki mógł mieć miejsce w połowie maja. Kobieta ujawniła swoją tożsamość i na krótkim filmiku opublikowanym w sieci widoczna jest agresja raz ze strony Najila Trindade, a następnie Neymar miał się dopuścić niecnego czynu. Trwa również saga na temat przyszłości 27-latka pochodzącego z Sao Paulo. Hiszpańskie media od dawna sugerują powrót do Dumy Katalonii, choć również nie wykluczają hitowego transferu do Realu Madryt. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi