Neville zachwala Pogbę: Rośnie jego dojrzałość

standard.co.uk

Gary Neville uważa, że ​​Paul Pogba da z siebie wszystko w Manchesterze United w drugiej części sezonu, mimo, że podejrzewa się, że opuści Old Trafford.

Ekspert stacji “Sky Sports” nadal ma wątpliwości, czy Francuz pozostanie w klubie. W grudniu jego agent, Mino Raiola zasugerował, iż Pogba chce zmienić otoczenie.

Był to ostatni okrzyk Raioli, który wcześniej wspominał, że jego piłkarz nie jest zadowolony z gry. – Paul Pogba  czuje, że powinien grać w lepszym zespole w Europie. Jest pewny swoich umiejętności. Rośnie jego dojrzałość w ostatnich tygodniach – powiedział Neville.

Była gwiazda angielskiego futbolu mówi, że wzrost formy ze strony Pogby może być chwilowym odrodzeniem, ponieważ przewiduje, że ponownie będzie chciał opuścić United tego lata. – Koronawirus i problemy ekonomiczne piłki nożnej sprawiły, że Pogba zdecydował teraz, że w tym sezonie pozostanie w Manchesterze United – kontynuował. – Myślę, że w United są przyszykowani na letnie ruchy, a rolę Pogby mógłby przejąć Danny van den Beek – kończy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *