Napastnik Warty Poznań nabawił się urazu, Słowak nie uda się na kadrę
Adam Zrelak z Warty Poznań nabawił się kontuzji w meczu z Zagłębie Lubin i nie pojedzie na zgrupowanie reprezentacji Słowacji.
Słowacji napastnik był bohaterem w meczu z Miedziowymi, kiedy strzelił dwa gole, lecz musiał opuścić boisko w 67. minucie. 27-letni Zrelak jest najskuteczniejszym zawodnikiem warciarzy z dorobkiem siedmiu goli.
- Niestety, Adam Zrelak swój bardzo dobry występ w Lubinie zakończył przedwcześnie z powodu urazu. Po konsultacji ze sztabem medycznym reprezentacji Słowacji zapadła decyzja, że nasz napastnik nie pojedzie na zgrupowanie kadry – informuje Bartłomiej Smuniewski, fizjoterapeuta Warty Poznań
Selekcjoner słowackiej kadry, Stefan Tarković w miejsce Adama Zrelaka powołał Roberta Bozenika z Fortuny Dusseldorf. 22-latek jest wypożyczony z Feyenoordu Rotterdam.
❗️ Adam Zrelak nie weźmie udziału w rozpoczętym właśnie zgrupowaniu kadry Słowacji 🇸🇰 Powodem jest uraz, którego nabawił się w piątkowym meczu z Zagłębiem Lubin ❌
Zrelo, szybkiego powrotu do zdrowia! 💚
Szczegóły ➡️ https://t.co/lYgt9ZQK4o
📸 Piotr Leśniowski / Warta Poznań pic.twitter.com/9MxGAnPXTs
— Warta Poznań (@WartaPoznan) March 21, 2022
źródło: wartapoznan.pl /
-

Polska PiłkaOficjalnie: Gumny wraca do Lecha Poznań






Kamil Gieroba / 2 lipca 2025, 8:38
-

Polska PiłkaOficjalnie: Legia Warszawa z pierwszym letnim transferem






Kamil Gieroba / 28 czerwca 2025, 7:43
-

Polska PiłkaOficjalnie: Szybki powrót do Jagiellonii Białystok






Kamil Gieroba / 27 czerwca 2025, 9:24
-

Polska PiłkaOficjalnie: Motor z nowym napastnikiem






Kamil Gieroba / 26 czerwca 2025, 11:09
-

Polska PiłkaPech nowego piłkarza Górnika Zabrze. Kilka tygodni przerwy






Kamil Gieroba / 25 czerwca 2025, 20:02
-

Polska PiłkaTo już jakieś fatum! Piłkarz Rakowa zerwał więzadła






Kamil Gieroba / 23 czerwca 2025, 9:55









































