

Nalepa i Zarandia na dłużej w Arce Gdynia
Michał Nalepa i Luka Zarandia podpisali nowe kontrakty, które będą obowiązywać do 30 czerwca 2020 roku. Ten pierwszy ma wpisaną opcję przedłużenia o kolejny rok.
Michał Nalepa w Arce debiutował 3 sierpnia 2014 roku w meczu przeciwko Dolcanowi (0:0). Łącznie w Arce rozegrał do tej pory 110 spotkań, w których zdobył 9 bramek. Warto dodać, że ma za sobą występy w kadrze U-20 i U-21. Luka jest wychowankiem Lokomotivi Tbilisi. Do Arki dołączył przed rundą wiosenną sezonu 2016/17. Zawodnik ten zadebiutował w Arce 4 kwietnia 2017 roku w meczu Pucharu Polski (Arka - Wigry 2:4). Do tej pory w żółto-niebieskich barwach rozegrał 29 meczów i zdobył 4 bramki. Jest młodzieżowym reprezentantem Gruzji. Grał w kadrach U-16, U-17, U-19 i U-21.
-
AktualnościCuraçao - Wybrzeże Kości Słoniowej sędzia meczu. Kto będzie arbitrem spotkania? (25.06.2026)Nowacki / 25 czerwca 2026, 10:17
-


AktualnościEkwador - Niemcy sędzia spotkania. Kto sędziuje ten mecz? (25.06.2026)Nowacki / 25 czerwca 2026, 10:13
-


AktualnościRPA - Korea Południowa oceny piłkarzy po spotkaniu (25.06.2026)Nowacki / 25 czerwca 2026, 6:01
-


AktualnościOceny zawodników po meczu Czechy - Meksyk (25.06.2026)Nowacki / 25 czerwca 2026, 5:57
-

AktualnościStatystyki z meczu Czechy - Meksyk. Liczby i dane po meczu (25.06.2026)Nowacki / 25 czerwca 2026, 5:51
-

AktualnościStatystyki ze spotkania RPA - Korea Południowa. Liczby i dane po meczu (25.06.2026)Nowacki / 25 czerwca 2026, 5:50





































