Najlepsi strzelcy: Młodzik – Limanowa

W limanowskiej lidze młodzików 16 bramek zdobył Karol Śliwa z Sokoła Słopnice i ten wynik dał zwycięstwo w klasyfikacji strzelców.

Strzelcy:

16 – Karol Śliwa (Sokół Słopnice)

13 – Paweł Kołodziej (Dobrzanka Dobra)

10 – Wojciech Gacal (Dobrzanka Dobra), Kacper Czepielik (MUKS Halny Kamienica)

9 – Stanisław Hobot (Dobrzanka Dobra), Mikołaj Wrona (MKS Limanovia)

8 – Natan Szewczyk (MKS Limanovia)

7 – Kacper Goliński (MKS Limanovia)

6 – Kacper Zygmunt (MUKS Halny Kamienica)

5 – Brajan Mysza (Dobrzanka Dobra), Patryk Jawor (MUKS Halny Kamienica), Andrzej Witteczek (MUKS Halny Kamienica), Michał Kowalczyk (Turbacz Mszana Dolna)

4 – Mateusz Mąka (MKS Limanovia), Jakub Smoleń (Mordarka), Jakub Kaim (Sokół Słopnice), Kacper Wojciaczyk (Turbacz Mszana Dolna), Michał Włodarczyk (Uran Łukowica), Waldemar Zieliński (Uran Łukowica)

3 – Eryk Gwiżdż (Dobrzanka Dobra), Tymoteusz Bojanowski (Mordarka), Marcin Ślaga (Orkan Szczyrzyc), Kamil Gurgul (Uran Łukowica), Wiktor Król (Uran Łukowica), Kamil Popławski (Zenit Kasinka Mała), Sylwia Obajtek (Zenit Kasinka Mała), Michał Michalak (Zenit Kasinka Mała), Przemysław Stożek (Zenit Kasinka Mała)

2 – Jakub Tarasek (Dobrzanka Dobra), Jan Ranosz (Dobrzanka Dobra), Bartłomiej Pach (KS Tymbark), Mateusz Grucel (KS Tymbark), Kamil Szewczyk (MKS Limanovia), Łukasz Czachura (Mordarka), Adrian Dziedzic (Mordarka), Kacper Ruchałowski (Mordarka), Jakub Rdzawski (MUKS Halny Kamienica), Kamil Franczyk (MUKS Halny Kamienica), Przemysław Łapczyński (Orkan Szczyrzyc), Konrad Tabor (Orkan Szczyrzyc), Roland Cudek (Orkan Szczyrzyc), Józef Pach (Sokół Słopnice), Miłosz Ubik (Sokół Słopnice), Filip Gaura (Sokół Słopnice), Wojciech Urbański (Turbacz Mszana Dolna), Hubert Jarosz (Turbacz Mszana Dolna), Wiktor Aksamit (Turbacz Mszana Dolna), Jan Gocał (Turbacz Mszana Dolna), Konrad Wsół (Turbacz Mszana Dolna), Adrian Łatka (Uran Łukowica), Maciej Wielocha (Uran Łukowica), Dawid Haras (Zenit Kasinka Mała)

1 – Kamil Matląg (KS Tymbark), Michał Piaskowy (KS Tymbark), Szymon Trela (KS Tymbark), Oliwier Mrożek (MKS Limanovia), Marcin Przyprawa (MKS Limanovia), Hubert Klimek (MKS Limanovia), Wiktor Kuzar (MKS Limanovia), Jakub Kielar (MKS Limanovia), Krystian Cichorz (Mordarka), Mateusz Florek (Mordarka), Jakub Kwit (MUKS Halny Kamienica), Mateusz Kusyk (MUKS Halny Kamienica), Weronika Kaim (MUKS Halny Kamienica), Patryk Łazarz (MUKS Halny Kamienica), Bartosz Majewski (MUKS Halny Kamienica), Patryk Biedroń (MUKS Halny Kamienica), Jakub Wojtas (MUKS Halny Kamienica), Mateusz Miłkowski (MUKS Halny Kamienica), Radosław Bladocha (Orkan Szczyrzyc), Ernest Piwowarczyk (Orkan Szczyrzyc), Marcin Podstawski (Orkan Szczyrzyc), Bartłomiej Nowak (Orkan Szczyrzyc), Maksymilian Papież (Sokół Słopnice), Tymon Mazurkiewicz (Turbacz Mszana Dolna), Szymon Urbański (Turbacz Mszana Dolna), Norbert Kunicki (Uran Łukowica), Piotr Cież (Zenit Kasinka Mała), Artur Sysło (Zenit Kasinka Mała), Mateusz Adamczyk (Zenit Kasinka Mała), Wiktor Mucha (Zenit Kasinka Mała), Janusz Adamczyk (Zenit Kasinka Mała)

 


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.