Najlepsi strzelcy: Młodzik – Kraków II liga I

Dużo więcej bramek przyniosła pierwsza grupa krakowskiej II ligi młodzików, gdzie wygrał Mateusz Konieczny ze Słomniczanki Słomniki.

Strzelcy:

23 – Mateusz Konieczny (Słomniczanka Słomniki)

19 – Maciej Pałka (Młodzi Przebojem Wolbrom)

14 – Alan Bielawski (Słomniczanka Słomniki)

13 – Szymon Walczak (AP Gołcza), Michał Krzyżek (AP Gołcza), Adam Bąkowski (Zieleńczanka Zielonki)

12 – Kacper Kwiecień (Proszowianka Stanek Machinery Proszowice)

11 – Bartosz Paszczela (Młodzi Przebojem Wolbrom)

8 – Mariusz Kościelniak (Pogoń Miechów)

7 – Michał Stęposz (AP Gołcza)

6 – Piotr Kucharski (AP Gołcza), Kacper Dudek (Zieleńczanka Zielonki)

4 – Kamil Maciora (Młodzi Przebojem Wolbrom), Olaf Mrzygłód (Proszowianka Stanek Machinery Proszowice), Igor Sromek (Siemacha-Progres II Kraków), Miłosz Pikiel (Słomniczanka Słomniki), Oliwier Krakowiak (Zieleńczanka Zielonki)

3 – Mateusz Dudek (Pogoń Miechów), Michał Kozera (Pogoń Miechów), Adrian Dziura (Proszowianka Stanek Machinery Proszowice), Szymon Wysowski (Siemacha-Progres II Kraków), Kuba Nowak (Siemacha-Progres II Kraków), Alan Wnęk (Siemacha-Progres II Kraków), Kacper Pokorniak (Wierzbowianka Wierzbno), Maciej Brożek (Zieleńczanka Zielonki), Miłosz Nosal (Zieleńczanka Zielonki)

2 – Olaf Witkowski (Młodzi Przebojem Wolbrom), Brunon Krzywański (Młodzi Przebojem Wolbrom), Kamil Płowiec (Młodzi Przebojem Wolbrom), Jakub Chrząszcz (Młodzi Przebojem Wolbrom), Kamil Sieńko (Pogoń Miechów), Mikołaj Jaśkiewicz (Pogoń Miechów), Julia Zielińska (Pogoń Miechów), Karol Żaba (Pogoń Miechów), Piotr Janik (Siemacha-Progres II Kraków), Kacper Żyła (Siemacha-Progres II Kraków), Kacper Zagrodzki (Słomniczanka Słomniki), Konrad Rojek (Wierzbowianka Wierzbno), Patryk Michalski (Wierzbowianka Wierzbno), Piotr Chrzan (Zieleńczanka Zielonki), Wiktor Hojnor (Zieleńczanka Zielonki)

1 – Gracjan Mucha (AP Gołcza), Jakub Dróżdż (AP Gołcza), Jakub Chmura (Młodzi Przebojem Wolbrom), Miłosz Romanowski (Pogoń Miechów), Daniel Koziara (Pogoń Miechów), Maciej Sęk (Pogoń Miechów), Kamil Gibek (Pogoń Miechów), Tomasz Rolek (Proszowianka Stanek Machinery Proszowice), Kamil Lorens (Proszowianka Stanek Machinery Proszowice), Jakub Wąsowicz (Proszowianka Stanek Machinery Proszowice), Damian Dziura (Proszowianka Stanek Machinery Proszowice), Bartłomiej Salamon (Siemacha-Progres II Kraków), Paweł Marciniak (Siemacha-Progres II Kraków), Dawid Gacek (Słomniczanka Słomniki), Patryk Nosal (Słomniczanka Słomniki), Mateusz Jatczak (Słomniczanka Słomniki), Stanisław Wójcik (Słomniczanka Słomniki), Adam Tarko (Słomniczanka Słomniki), Filip Marosek (Słomniczanka Słomniki), Artur Derela (Wierzbowianka Wierzbno), Mateusz Sobieraj (Wierzbowianka Wierzbno), Mateusz Marzec (Wierzbowianka Wierzbno), Szymon Migas (Wierzbowianka Wierzbno), Michał Steczkowski (Zieleńczanka Zielonki), Adam Brożek (Zieleńczanka Zielonki)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.