Najlepsi strzelcy: Kłodzko – Trampkarz

własne

Niestety w większości lig juniorskich w dolnośląskim brak odpowiednich danych, toteż przechodzimy do trampkarzy. W kłodzkiej lidze bramek sypało się mnóstwo. Królem strzelców z dość sporą przewagą został za to zawodnik drużyny, która zajęła w lidze dopiero siódme miejsce.

Strzelcy:

27 – Kamil Zarówny (Śnieżnik Domaszków)

20 – Mateusz Makuch (Zamek Kamieniec Ząbkowicki)

19 – Kamil Jelonkowski (Iskra Jaszkowa Dolna)

17 – Mateusz Boboński (Orzeł Ząbkowice Śląskie), Marceli Kwartnik (Orzeł Ząbkowice Śląskie)

16 – Szymon Nowak (ATS Wojbórz/Filia Śląsk), Igor Drozda (Unia Złoty Stok)

15 – Dawid Bracichowicz (Śnieżnik Domaszków)

13 – Paweł Skotnicki (Sparta Ziębice)

12 – Szymon Matusik (Orzeł Ząbkowice Śląskie), Maciej Zarówny (Śnieżnik Domaszków), Ksawery Krasny (Orzeł Mąkolno)

11 – Dawid Bakalarz (Zamek Kamieniec Ząbkowicki)

10 – Jakub Licznar (Orzeł Ząbkowice Śląskie), Mateusz Gabryś (ATS Wojbórz/Filia Śląsk)

9 – Michał Jarosz (ATS Wojbórz/Filia Śląsk), Paweł Piech (Unia Złoty Stok), Bartosz Stopyra (Ślęża Maxbud Ciepłowody)

8 – Rafał Konarski (Skałki Stolec), Jakub Mróz (Unia Bardo)

7 – Dawid Czarnota (Zamek Kamieniec Ząbkowicki), Dominik Kwiatkowski (Zamek Kamieniec Ząbkowicki)

6 – Jakub Klak (Zamek Kamieniec Ząbkowicki), Tytus Data (ATS Wojbórz/Filia Śląsk), Daniel Runo (Iskra Jaszkowa Dolna)

5 – Jakub Krocz (Orzeł Ząbkowice Śląskie), Michał Wrona (Orzeł Ząbkowice Śląskie), Miłosz Dusza (Iskra Jaszkowa Dolna), Alan Madejczyk (Unia Złoty Stok), Adrian Bębenek (Ślęża Maxbud Ciepłowody), Mateusz Tomera (Śnieżnik Domaszków)

4 – Seweryn Mostowy (Orzeł Ząbkowice Śląskie), Damian Czarnota (Zamek Kamieniec Ząbkowicki), Paweł Bukaczewski (ATS Wojbórz/Filia Śląsk), Oskar Górski (Iskra Jaszkowa Dolna), Mikołaj Zemak (Unia Złoty Stok), Jędrzej Krzywonos (Unia Złoty Stok), Filip Andrejczuk (Ślęża Maxbud Ciepłowody), Szymon Wójcik (Ślęża Maxbud Ciepłowody), Łukasz Ksiądzyna (Sparta Ziębice), Kacper Skwarek (Sparta Ziębice), Kamil Kędzierski (Orzeł Mąkolno), Oliwier Machnik (Sudety Międzylesie)

3 – Kacper Marszałek (Orzeł Ząbkowice Śląskie), Stanisław Chwiła (Orzeł Ząbkowice Śląskie), Alan Pachowicz (Orzeł Ząbkowice Śląskie), Daniel Malczyk (Orzeł Ząbkowice Śląskie), Mateusz Szabatowski (Orzeł Ząbkowice Śląskie), Szymon Oleksy (Orzeł Ząbkowice Śląskie), Marcel Chrobak (Zamek Kamieniec Ząbkowicki), Alicja Majkowska (ATS Wojbórz/Filia Śląsk), Adrian Jastrzębski (ATS Wojbórz/Filia Śląsk), Gabriel Skrzypczak (Unia Złoty Stok), Kacper Kudzik (Ślęża Maxbud Ciepłowody), Patryk Łudzik (Ślęża Maxbud Ciepłowody), Krzysztof Opaluch (Śnieżnik Domaszków), Alan Górniak (Sparta Ziębice), Adam Sowa (Sparta Ziębice), Hubert Góralik (Sparta Ziębice), Maciej Schreiber (Orzeł Mąkolno)

2 – Ksawery Dominik (Orzeł Ząbkowice Śląskie), Jakub Marchewka (Zamek Kamieniec Ząbkowicki), Dawid Długosz (Zamek Kamieniec Ząbkowicki), Piotr Furtan (Zamek Kamieniec Ząbkowicki), Damian Terlikowski (ATS Wojbórz/Filia Śląsk), Bartosz Krawiec (Iskra Jaszkowa Dolna), Michał Adamczyk (Iskra Jaszkowa Dolna), Szymon Kłyniuk (Unia Złoty Stok), Marcin Wodecki (Ślęża Maxbud Ciepłowody), Kacper Bagiński (Ślęża Maxbud Ciepłowody), Łukasz Szabunio (Śnieżnik Domaszków), Bartosz Kluba (Sparta Ziębice), Wiktor Góralik (Sparta Ziębice), Maciej Szymański (Sparta Ziębice), Dawid Krasny (Orzeł Mąkolno), Kacper Wielgus (Orzeł Mąkolno), Bartłomiej Gulbinowicz (Orzeł Mąkolno), Jakub Urbaniak (Sudety Międzylesie), Dominik Rzeszutek (Sudety Międzylesie)

1 – Franciszek Błaszko (Orzeł Ząbkowice Śląskie), Paweł Mazur (Orzeł Ząbkowice Śląskie), Mateusz Badecki (Orzeł Ząbkowice Śląskie), Szymon Ciastowicz (Zamek Kamieniec Ząbkowicki), Robert Chojnacki (Zamek Kamieniec Ząbkowicki), Mateusz Rossa (Zamek Kamieniec Ząbkowicki), Maksymilian Mirta (ATS Wojbórz/Filia Śląsk), Katarzyna Jarosz (ATS Wojbórz/Filia Śląsk), Kacper Kulewicz (ATS Wojbórz/Filia Śląsk), Karol Kowalczyk (ATS Wojbórz/Filia Śląsk), Szymon Kwieciński (Iskra Jaszkowa Dolna), Patryk Wrona (Iskra Jaszkowa Dolna), Christopher Sadiq (Unia Złoty Stok), Brajan Szendzielorz (Unia Złoty Stok), Jakub Gołdyn (Unia Złoty Stok), Błażej Książek (Ślęża Maxbud Ciepłowody), Patryk Rudalski (Śnieżnik Domaszków), Kacper Fąfara (Śnieżnik Domaszków), Rafał Senderowski (Śnieżnik Domaszków), Maria Fąfara (Śnieżnik Domaszków), Wojciech Wróblewski (Śnieżnik Domaszków), Wiktor Bednarkiewicz (Śnieżnik Domaszków), Marcin Gąsowski (Sparta Ziębice), Tymoteusz Mazowita (Sparta Ziębice), Damian Stawasz (Sparta Ziębice), Marek Szajb (Sparta Ziębice), Bartosz Górniak (Sparta Ziębice), Daniel Mrozek (Orzeł Mąkolno), Daniel Prokop (Orzeł Mąkolno), Kacper Prorok (Orzeł Mąkolno), Grzegorz Mazurkiewicz (Orzeł Mąkolno), Maciej Konarski (Orzeł Mąkolno), Klaudia Kłubowicz (Orzeł Mąkolno), Mikołaj Worek (Orzeł Mąkolno), Kacper Patocki (Orzeł Mąkolno), Kamil Piasecki (Orzeł Mąkolno), Paulina Zalega (Orzeł Mąkolno), Filip Nowosad (Orzeł Mąkolno), Dawid Furtan (Orzeł Mąkolno), Wojciech Wierzbicki (Sudety Międzylesie), Daniel Worosz (Sudety Międzylesie), Kamil Wawak (Sudety Międzylesie), Dominik Ruczaj (Sudety Międzylesie), Jonatan Czerniejewski (Unia Bardo), Bartosz Kozera (Unia Bardo)


ODBIERZ 1500 PLN I TYPUJ ZAKŁADY W SUPERBET.PL


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.