Najlepsi strzelcy: Junior Starszy – Kraków I liga II

Druga grupa krakowskiej pierwszej ligi juniorów starszych dała zdecydowane zwycięstwo Kamila Rokosza z Prokocima Kraków.

Strzelcy:

16 – Kamil Rokosz (Prokocim Kraków)

11 – Kacper Cygan (Orzeł Piaski Wielkie Kraków)

9 – Dawid Tomczuk (Prokocim Kraków)

8 – Amadeusz Łabuński (Prokocim Kraków)

7 – Krystian Białosiewicz (Tramwaj Kraków)

6 – Hubert Wcisło (Tramwaj Kraków)

5 – Szymon Zabzdyr (Orzeł Piaski Wielkie Kraków), Norbert Leśniak (Tramwaj Kraków)

4 – Maciej Zapała (Borek Kraków),  Jan Stańko (Borek Kraków), Szymon Wdowiak (Orzeł Piaski Wielkie Kraków), Grzegorz Cebula (Prokocim Kraków), Mikołaj Czechowski (Prokocim Kraków), Jakub Ormian (Tramwaj Kraków)

3 – Mikołaj Terebiewiec (Kmita Zabierzów), Kamil Seweryn (Borek Kraków), Michał Adamski (Borek Kraków), Maksymilian Żurek (Borek Kraków), Karol Marciński (Tramwaj Kraków)

2 – Kamil Czepiec (Kmita Zabierzów), Mateusz Olkuski (Kmita Zabierzów), Bartosz Biernat (Błękitni Modlnica), Maciej Habuda (Błękitni Modlnica), Damian Warchoł (Borek Kraków), Jakub Musiał (Borek Kraków), Mikołaj Mus (Orzeł Piaski Wielkie Kraków), Kacper Malinowski (Orzeł Piaski Wielkie Kraków), Łukasz Sowula (Orzeł Piaski Wielkie Kraków), Adam Jasiołek (Radziszowianka Radziszów), Mateusz Brandys (Radziszowianka Radziszów), Szymon Zięba (Tramwaj Kraków), Sebastian Sobelga (Tramwaj Kraków), Tomasz Kozik (Tramwaj Kraków)

1 – Michał Wąs (Kmita Zabierzów), Damian Wójcik (Kmita Zabierzów), Maciej Chrzanowski (Kmita Zabierzów), Kacper Żbik (Kmita Zabierzów), Kamil Korzonek (Kmita Zabierzów), Marcin Kukiełka (Kmita Zabierzów), Paweł Pstruś (Kmita Zabierzów), Jakub Kwiecień (Błękitni Modlnica), Bartosz Bogucki (Błękitni Modlnica), Andrzej Kołodziejczyk (Błękitni Modlnica), Krzysztof Wcisło (Błękitni Modlnica), Dawid Sośnicki (Błękitni Modlnica), Bartłomiej Kotarba (Błękitni Modlnica), Kacper Marynko (Błękitni Modlnica), Wojciech Seweryn (Błękitni Modlnica), Sebastian Gołda (Błękitni Modlnica), Filip Garzeł (Błękitni Modlnica), Paweł Rykała (Borek Kraków), Amadeusz Held (Borek Kraków), Maksymilian Zięba (Borek Kraków), Filip Sarga (Borek Kraków), Michał Czachowski (Borek Kraków), Damian Masełko (Orzeł Piaski Wielkie Kraków), Mateusz Migrała (Orzeł Piaski Wielkie Kraków), Stanisław Przesławski (Orzeł Piaski Wielkie Kraków), Jakub Bystrzycki (Orzeł Piaski Wielkie Kraków), Jan Ciężkowski (Orzeł Piaski Wielkie Kraków), Mateusz Sasak (Prokocim Kraków), Wiktor Rolski (Prokocim Kraków), Alan Krochmal (Prokocim Kraków), Damian Kopta (Radziszowianka Radziszów), Kamil Maślanka (Radziszowianka Radziszów), Łukasz Mazurkiewicz (Radziszowianka Radziszów), Marcin Poręba (Tramwaj Kraków)


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.