NA GORĄCO

Najlepsi strzelcy: Junior młodszy – Podkarpackie III

12 marca 2018, 20:32 | Foto: | Autor: Mateusz Kasowski
Najlepsi strzelcy: Junior młodszy – Podkarpackie III
Najlepsi strzelcy polskich lig
0

Dwóch graczy zespołu Ziomki Rzeszów całkowicie zdominowało klasyfikację strzelców w trzeciej grupie podkarpackiej lidze juniorów młodszych. Wygrał Lucjan Klisiewicz z 37 bramkami na koncie.

Strzelcy:

37 – Lucjan Klisiewicz (Ziomki Rzeszów)

31 – Bartłomiej Korbecki (Ziomki Rzeszów)

17 – Jakub Chrupcał (SMS Jarosław)

12 – Dawid Sztuka (APPN Mielec), Jakub Pezdan (APPN Mielec)

11 – Aleks Kopcio (SMS Jarosław)

9 – Łukasz Reguła (Ziomki Rzeszów)

8 – Michał Wieczerzak (APPN Mielec), Filip Zięba (APPN Mielec), Jakub Skupień (SMS Jarosław), Jakub Kubas (SMS Jarosław), Patryk Kuchyt (Stal II Stalowa Wola)

7 – Nikodem Banaś (Sparta Leżajsk), Patryk Marut (Stal II Stalowa Wola), Damian Płonka (Ziomki Rzeszów)

6 – Kacper Marszałek (SMS Jarosław), Jakub Fusiarz (Sparta Leżajsk), Wojciech Bosak (Stal II Stalowa Wola), Sebastian Piwowar (Stal II Stalowa Wola)

5 – Hubert Świątek (Chemik Pustków), Szymon Sulisz (Chemik Pustków), Jakub Lebioda (Stal II Stalowa Wola), Przemysław Rembisz (Ziomki Rzeszów)

4 – Filip Bieszczad (Chemik Pustków), Karol Plezia (Chemik Pustków), Arkadiusz Piotrowski (Lechia Sędziszów Małopolski), Aleksander Wróbel (Przełęcz Dukla), Franciszek Kusy (SMS Jarosław), Mateusz Fiałek (SMS Jarosław), Kacper Kowalczyk (Sparta Leżajsk), Jakub Turek (Stal II Stalowa Wola), Dawid Maślach (Stal II Stalowa Wola)

3 – Kacper Najuch (APPN Mielec), Jakub Kucharski (SMS Jarosław), Marcel Portas (SMS Jarosław), Jakub Ziaja (Ziomki Rzeszów), Mieszko Starzak (Ziomki Rzeszów), Mikołaj Szpala (Ziomki Rzeszów)

2 – Kacper Padykuła (APPN Mielec), Dominik Siewierski (Lechia Sędziszów Małopolski), Mateusz Filipek (Lechia Sędziszów Małopolski), Maciej Sikora (SMS Jarosław), Filip Moskal (Stal II Stalowa Wola), Maksymilian Piotrowski (Stal II Stalowa Wola), Piotr Woźny (Ziomki Rzeszów), Igor Tarała (Ziomki Rzeszów), Fares Mohsin (Ziomki Rzeszów)

1 – Sebastian Dobosz (APPN Mielec), Kamil Skowron (APPN Mielec), Hubert Partyka (APPN Mielec), Jakub Strycharz (APPN Mielec), Adrian Ogiba (APPN Mielec), Maciej Dudek (APPN Mielec), Kacper Cieślik (Chemik Pustków), Mariusz Pachoł (Chemik Pustków), Sebastian Gołębiewski (Chemik Pustków), Jakub Bednarz (Lechia Sędziszów Małopolski), Klaudiusz Wesołowski (Lechia Sędziszów Małopolski), David Raś (Lechia Sędziszów Małopolski), Michał Jaworek (Lechia Sędziszów Małopolski), Jakub Sondej (Lechia Sędziszów Małopolski), Hubert Rudy (Lechia Sędziszów Małopolski), Dawid Ziobro (Lechia Sędziszów Małopolski), Przemysław Kanach (Lechia Sędziszów Małopolski), Karol Sysak (Przełęcz Dukla), Piotr Łakomski (SMS Jarosław), Albert Krzyczkowski (SMS Jarosław), Kacper Krzanowski (SMS Jarosław), Sebastian Dulęba (SMS Jarosław), Michał Świeżawski (Sparta Leżajsk), Dawid Staroń (Sparta Leżajsk), Jakub Drelich (Stal II Stalowa Wola), Adrian Kersten (Stal II Stalowa Wola), Mikołaj Marchut (Stal II Stalowa Wola), Krystian Szmid (Stal II Stalowa Wola), Konrad Maślach (Stal II Stalowa Wola), Adrian Maziarz (Stal II Stalowa Wola), Daniel Mazurek (Stal II Stalowa Wola), Damian Szary (Ziomki Rzeszów), Kacper Łokaj (Ziomki Rzeszów)

Comments are closed.

Przejdź do paska narzędzi