Najlepsi strzelcy: II liga łódzka – Junior Młodszy

własne

W drugiej lidze wojewódzkiej juniorów młodszych w łódzkim, dość znaczące zwycięstwo wywalczył Jakub Iskrzyński z Mechanika Radomsko.

Strzelcy:

15 – Jakub Iskrzyński (UKS Mechanik Radomsko)

10 – Damian Piwowarczyk (Ceramika Opoczno)

9 – Eryk Warych (Skalnik Sulejów)

8 – Filip Mędrzycki  (Ceramika Opoczno)

7 – Eryk Bomba (WNS Szkoła Gortata)

5 – Szymon Jończyk (Ceramika Opoczno), Krystian Kipigroch (UKS Mechanik Radomsko), Maciej Rudzki (UKS Mechanik Radomsko), Kacper Staśkiewicz (UKS Piotrcovia Piotrków), Piotr Wiktorowicz (Woy Bukowiec Opoczyński), Eryk Krysiak (Sokół Aleksandrów)

4 – Mateusz Kowalski (UKS Mechanik Radomsko), Nataniel Balcerczyk (UKS Piotrcovia Piotrków), Mateusz Reszka (UKS Piotrcovia Piotrków), Jakub Peda (WNS Szkoła Gortata), Mateusz Kaźmierczyk (Woy Bukowiec Opoczyński), Jakub Białeta (Woy Bukowiec Opoczyński), Mateusz Franczak (Sokół Aleksandrów), Emil Dulas (Skalnik Sulejów), Konrad Pieczyński (Skalnik Sulejów)

3 – Adam Raszewski (Ceramika Opoczno), Daniel Sobczyk (Ceramika Opoczno), Mateusz Mrożek (UKS Mechanik Radomsko), Dawid Dróżdż (UKS Piotrcovia Piotrków), Dawid Rokuszewski (WNS Szkoła Gortata), Tomasz Brocki (WNS Szkoła Gortata), Krzysztof Zdończyk (Sokół Aleksandrów), Mateusz Wdówka (Sokół Aleksandrów), Fabian Kasierski (Sokół Aleksandrów), Bartosz Sokołowski (Sokół Aleksandrów), Kacper Sobczak (Warta Sieradz), Kacper Pawlaczyk (Warta Sieradz)

2 – Kacper Wachnicki (Ceramika Opoczno), Krystian Kijak (Ceramika Opoczno), Oskar Stępniarek (Ceramika Opoczno), Dawid Kapuściński (Ceramika Opoczno), Zachariasz Krakowiecki (UKS Mechanik Radomsko), Seweryn Kowalski (UKS Mechanik Radomsko), Filip Barański (UKS Mechanik Radomsko), Jakub Dobosiński (UKS Piotrcovia Piotrków), Bartłomiej Szadkowski (UKS Piotrcovia Piotrków), Mateusz Szewczyk (WNS Szkoła Gortata), Mateusz Borowski (WNS Szkoła Gortata), Dawid Przybysz (WNS Szkoła Gortata), Szymon Kmita (Woy Bukowiec Opoczyński), Dawid Jaworski (Woy Bukowiec Opoczyński), Kacper Mochola (Woy Bukowiec Opoczyński), Damian Rafalski (Woy Bukowiec Opoczyński), Kamil Mękarski (Skalnik Sulejów), Mateusz Ściepłek (Skalnik Sulejów)

1 – Kacper Giełzak (Ceramika Opoczno), Błażej Wieczorek (Ceramika Opoczno), Adam Gwóźdź (Ceramika Opoczno), Łukasz Gozdek (Ceramika Opoczno), Przemysław Socik (UKS Mechanik Radomsko), Adrian Sypułek (UKS Piotrcovia Piotrków), Bartosz Mazerant (UKS Piotrcovia Piotrków), Adrian Wędzonka (UKS Piotrcovia Piotrków), Filip Dzwonek (UKS Piotrcovia Piotrków), Kacper Tokarski (UKS Piotrcovia Piotrków), Mateusz Górny (UKS Piotrcovia Piotrków), Petro Chopyk (WNS Szkoła Gortata), Patryk Bombrych (WNS Szkoła Gortata), Damian Szulc (WNS Szkoła Gortata), Arkadiusz Sienkiewicz (WNS Szkoła Gortata), Arkadiusz Benduski (WNS Szkoła Gortata), Maciej Tatarski (WNS Szkoła Gortata), Piotr Wiktorowicz (Woy Bukowiec Opoczyński), Mateusz Kupis (Woy Bukowiec Opoczyński), Kornel Wojtal (Woy Bukowiec Opoczyński), Jakub Konecki (Woy Bukowiec Opoczyński), Arkadiusz Stępień (Woy Bukowiec Opoczyński), Kamil Kwapis (Woy Bukowiec Opoczyński), Maciej Czuban (Woy Bukowiec Opoczyński), Patryk Banaszkiewicz (Sokół Aleksandrów), Adam Posiewała (Sokół Aleksandrów), Mateusz Luszczyński (Sokół Aleksandrów), Damian Przybylski (Sokół Aleksandrów), Michał Maroszczyk (Skalnik Sulejów), Adam Ślusarczyk (Skalnik Sulejów), Michał Wolski (Warta Sieradz), Michał Kuśmirek (Warta Sieradz), Filip Klimczak (Warta Sieradz), Maciej Witkowski (Warta Sieradz), Dawid Grzelak (Warta Sieradz), Tobiasz Wytych (Warta Sieradz), Bartłomiej Kowalski (Warta Sieradz)


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.