Najlepsi strzelcy: II liga Kraków II – Junior Starszy

własne


W drugiej grupie drugiej ligi juniorów starszych w Krakowie, walka była bardzo zacięta, a i poziom strzelców dużo wyższy. Ostatecznie z 14 bramkami zwyciężył Mateusz Orecki z Zwierzyniecki Kraków. Tuż za nim, z jedną bramką straty, znalazł się kolejny gracz tego zespołu, Antoni Figiel.

Strzelcy:

14 – Mateusz Orecki (Zwierzyniecki Kraków)

13 – Antoni Figiel (Zwierzyniecki Kraków)

12 – Filip Studziński (Tramwaj Kraków)

11 – Mateusz Smęder (Wiślanie Jaśkowice)

10 – Arkadiusz Gehrke (Tramwaj Kraków)

7 – Przemysław Bartyzel (Tramwaj Kraków), Grzegorz Kaczmarczyk (Gajowianka Gaj), Bartosz Nowak (Podgórze Kraków)

6 – Jakub Janas (Liszczanka Liszki)

5 – Patryk Szostak (Tramwaj Kraków), Patryk Orłoś (Wiślanie Jaśkowice), Piotr Pyzik (Gajowianka Gaj)

4 – Kamil Rokosz (Tramwaj Kraków), Dawid Wolarek (Zwierzyniecki Kraków), Jakub Czepiec (Zwierzyniecki Kraków), Kacper Krawczyk (Gajowianka Gaj), Jakub Wójcik (Cedronka Wola Radziszowska), Sebastian Kudela (Cedronka Wola Radziszowska), Radosław Piotrowski (Podgórze Kraków), Mateusz Kowalik (Liszczanka Liszki), Mateusz Surjak (Dąbski Kraków), Marcin Cynk (Dąbski Kraków)

3 – Maciej Luty (Tramwaj Kraków), Tomasz Seweryn (Tramwaj Kraków), Paweł Osiecki (Wiślanie Jaśkowice), Mariusz Klimek (Wiślanie Jaśkowice), Krzysztof Liskiewicz (Wiślanie Jaśkowice), Michał Pasich (Zwierzyniecki Kraków), Tomasz Galos (Zwierzyniecki Kraków), Jacek Kufrej (Gajowianka Gaj), Konrad Rudzki (Gajowianka Gaj), Kacper Kania (Gajowianka Gaj), Filip Jezioro (Cedronka Wola Radziszowska), Jakub Pieterwas (Podgórze Kraków), Dawid Kowalik (Liszczanka Liszki), Kamil Kosycarz (Liszczanka Liszki), Filip Kowalewski (Dąbski Kraków), Grzegorz Żołyński (Dąbski Kraków), Jakub Kostrz (Szkoła Rajska Kraków)

2 – Mateusz Brygoła (Tramwaj Kraków), Tomasz Kozik (Tramwaj Kraków), Hubert Wcisło (Tramwaj Kraków), Krystian Białosiewicz (Tramwaj Kraków), Damian Gworek (Wiślanie Jaśkowice), Grzegorz Wycisk (Wiślanie Jaśkowice), Patryk Kowalówka (Wiślanie Jaśkowice), Daniel Michałek (Zwierzyniecki Kraków), Kamil Nazim (Gajowianka Gaj), Dariusz Miśkiewicz (Podgórze Kraków), Michał Pustelnik (Liszczanka Liszki), Jakub Piwoński (Dąbski Kraków), Marcin Kardas (Dąbski Kraków), Karol Paluch (Dąbski Kraków), Konrad Mazur (Dąbski Kraków), Grzegorz Korba (Dąbski Kraków), Grzegorz Dziedzic (Szkoła Rajska Kraków)

1 – Paweł Rodycz (Tramwaj Kraków), Patryk Milewski (Tramwaj Kraków), Artur Tyński (Tramwaj Kraków), Adam Górka (Tramwaj Kraków), Wiktor Piwowarczyk (Tramwaj Kraków), Filip Leśniak (Wiślanie Jaśkowice), Arkadiusz Ronkiewicz (Wiślanie Jaśkowice), Jan Morawski (Wiślanie Jaśkowice), Piotr Kapuściński (Wiślanie Jaśkowice), Mateusz Czarniak (Gajowianka Gaj), Karol Szczurek (Gajowianka Gaj), Mateusz Maliszewski (Gajowianka Gaj), Mateusz Słonina (Cedronka Wola Radziszowska), Kamil Skrzypczyk (Cedronka Wola Radziszowska), Łukasz Stefaniak (Cedronka Wola Radziszowska), Eryk Szczyrbak (Cedronka Wola Radziszowska), Kamil Bujas (Cedronka Wola Radziszowska), Marek Adamczyk (Podgórze Kraków), Filip Pater (Podgórze Kraków), Mateusz Woźnica (Podgórze Kraków), Mateusz Młynarczyk (Podgórze Kraków), Grzegorz Wlazło (Liszczanka Liszki), Konrad Kita (Liszczanka Liszki), Krzysztof Koczwara (Liszczanka Liszki), Michał Szewczyk (Liszczanka Liszki), Sebastian Klimkowicz (Liszczanka Liszki), Tomasz Nowak (Dąbski Kraków), Kacper Nowak (Dąbski Kraków), Szymon Kamień (Dąbski Kraków), Filip Leśniak (Dąbski Kraków), Jan Gołąb (Dąbski Kraków), Grzegorz Góralik (Dąbski Kraków), Szymon Rączka (Szkoła Rajska Kraków), Filip Szostak (Szkoła Rajska Kraków), Patryk Zając (Szkoła Rajska Kraków), Patryk Słomka (Szkoła Rajska Kraków), Jakub Hazior (Szkoła Rajska Kraków)

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.