Najlepsi strzelcy: Bydgoszcz III – Junior Młodszy

własne

I ostatnia z bydgoskich lig juniorów młodszych. Tutaj walka o miano najlepszego strzelca była bardziej zacięta, a do zwycięstwa wystarczyło 14 bramek, które zdobył Damian Sikorski z Gopła Kruszwica.

Strzelcy:

14 – Damian Sikorski (Gopło Kruszwica)

13 – Dominik Kowalski (Notecianka Pakość)

10 – Jakub Rabuliński (Pałuczanka Żnin), Mikołaj Jabłkowski (Dąb Barcin)

9 – Borys Skowroński (Notecianka Pakość)

8 – Paweł Polaczek (Pałuczanka Żnin)

7 – Bartosz Wiatr (Gopło Kruszwica), Patryk Fabiański (MUKS Bielice)

6 – Bartłomiej Grądzki (Błękitni Inowrocław)

5 – Kamil Załęcki (Gopło Kruszwica), Jakub Jankowski (Pałuczanka Żnin), Paweł Worek (Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie), Hubert Kretkowski (Błękitni Inowrocław), Jakub Błaszak (Błękitni Inowrocław), Jakub Kaczmarek (Burza Nowa Wieś Wielka), Wiktor Rychwicki (Noteć Inowrocław)

4 – Radosław Wisz (Dąb Barcin), Mikołaj Mórawski (Dąb Barcin), Mateusz Kuchnicki (Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie), Radosław Kapeliński (Kujawianka Strzelno), Jan Drzewiecki (MUKS Bielice), Krystian Szportun (Burza Nowa Wieś Wielka), Filip Dusza (Burza Nowa Wieś Wielka)

3 – Mateusz Robaszewski (Notecianka Pakość), Mateusz Kowalski (Notecianka Pakość), Szymon Skalski (Gopło Kruszwica), Kasjan Różański (Pałuczanka Żnin), Jakub Szostek (Dąb Barcin), Patryk Marcinkowski (Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie), Patryk Sulanowski (Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie), Kacper Lewandowski (Kujawianka Strzelno), Miłosz Stopiński (Kujawianka Strzelno), Michał Twardowski (Błękitni Inowrocław), Piotr Dąbrowski (Błękitni Inowrocław), Wiktor Owsiński (MUKS Bielice)

2 – Mateusz Pluciński (Notecianka Pakość), Dawid Krawczyk (Notecianka Pakość), Kacper Bykowski (Notecianka Pakość), Dariusz Kruszyna (Dąb Barcin), Adam Kozłowski (Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie), Piotr Mroziński (Kujawianka Strzelno), Oskar Chochliński (Burza Nowa Wieś Wielka)

1 – Michał Orzechowski (Notecianka Pakość), Hubert Ciszewski (Notecianka Pakość), Hubert Marek (Notecianka Pakość), Michał Wietrzykowski (Gopło Kruszwica), Jakub Mazurczak (Gopło Kruszwica), Jakub Dziwnik (Gopło Kruszwica), Kamil Klamecki (Gopło Kruszwica), Kacper Kujawa (Gopło Kruszwica), Michał Golacik (Gopło Kruszwica), Hubert Chareński (Pałuczanka Żnin), Jakub Szpek (Pałuczanka Żnin), Jakub Musiał (Pałuczanka Żnin), Michał Najsztub (Dąb Barcin), Hubert Ciesielczyk (Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie), Cezary Czyżewski (Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie), Michał Szykowny (Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie), Jakub Beinka (Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie), Jakub Andrzejczak (Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie), Mateusz Królczak (Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie), Jan Suliński (Kujawianka Strzelno), Jakub Bonder (Kujawianka Strzelno), Kacper Kasztelan (Kujawianka Strzelno), Michał Kolczyński (Kujawianka Strzelno), Norbert Olejniczak (MUKS Bielice), Klaudiusz Rybak (MUKS Bielice), Mateusz Rezulak (MUKS Bielice), Konrad Graczyk (Noteć Inowrocław), Damian Bernaś (Noteć Inowrocław), Damian Dembowski (Noteć Inowrocław), Dawid Prałat (Noteć Inowrocław)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *