
„Musimy znaleźć kompromis” – Galtier o sytuacji Icardiego
Mauro Icardi wyraźnie nie ma czego szukać w Paris Saint-Germain.
Początkowo 29-latek uczestniczył w zgrupowaniu PSG w Japonii. Był nawet w kadrze meczowej o Superpuchar Francji. Jednakże już w meczu ligowym z Clermont zabrakło Argentyńczyka choćby na ławce rezerwowych. Wygląda na to, że Christophe Galtier nie zamierza stawiać na napastnika, o czym wyraźnie dawał znać w jednej z ostatnich wypowiedzi.
– Dołączył do grupy biorącej udział w sesji popołudniowej. Nie było to łatwe. Powiedziałem mu, że ograniczę grupę i że nie chcę pracować z 25 zawodnikami, nie można ustawiać piłkarzy za linią boczną. Czy ma jakieś oferty i jakie są jego preferencje? Nie wiem. Klub pracuje z Mauro, aby znaleźć najlepsze możliwe rozwiązanie. W ostatnich sezonach otrzymywał mało czasu na grę, myślę, że to ważne, aby wrócił na właściwe tory. Czy aspiruje do przejścia do klubu grającego w Lidze Mistrzów lub konkretnej ligi, tego nie wiem. Myślę, że zarówno w interesie Mauro, ale także klubu, musimy znaleźć najlepszy możliwy kompromis, to znaczy klub, w którym może pokazać swoje najlepsze cechy - stwierdził jasno Galtier.
Icardi przybył do PSG z Interu Mediolan w 2019 roku, najpierw na zasadzie wypożyczenia. Potem w ramach transferu definitywnego. W Paryżu musi jednak rywalizować z takimi gwiazdami jak Kylian Mbappe, Neymar czy Lionel Messi. Stąd nie może liczyć na regularną grę.
Źródło: CulturePSG.com
-
AktualnościPKO BP Ekstraklasa: Stal nadal nie potrafi wygrać. Bezbramkowy remis z Górnikem (WIDEO)
Michał Szewczyk / 22 kwietnia 2025, 21:40
-
Kwadrans futboluBarcelona robi remontade i pokazuje Realowi jak grać w piłkę I KWADRANS FUTBOLU #157
Rafał Makowski / 20 kwietnia 2025, 15:05
-
AktualnościPKO BP Ekstraklasa: Lechia w doliczonym czasie zdobywa arcyważne trzy punkty (SKRÓT WIDEO)
Michał Szewczyk / 15 kwietnia 2025, 12:30
-
Kwadrans futboluJak Barcelona nie może to Szczęsny pomoże! KWADRANS FUTBOLU #156
Rafał Makowski / 13 kwietnia 2025, 14:44
-
1 Liga PolskaKontrowersja w meczu Warta Poznań-Górnik Łęczna. Trener grzmi. "To jest nielogiczne i nieprawdziwe"
Karolina Kurek / 12 kwietnia 2025, 9:21
-
La LigaCarlo Ancelotti na wylocie z Realu Madryt? Zadecydować może Liga Mistrzów
Victoria Gierula / 11 kwietnia 2025, 16:10