Muller: Przed ćwierćfinałem Barcelona wyglądała na mocno zrelaksowaną

Thomas Muller, który z Bayernem Monachium wygrał Ligę Mistrzów odniósł się do pamiętnego spotkania z Barceloną. Niemiec zabrał głos także w sprawie głośnej na cały świat afery z Messim. 

Muller podkreśla, że pierwsza niespodzianka nastąpiła jeszcze przed rozpoczęciem gry. Zarówno on, jak i jego koledzy byli bardzo zdziwieni zachowaniem rywali: – Gratuluję naszemu trenerowi, podam tylko jeden przykład. Rozgrzewaliśmy się już dobrze przez 10 minut, kiedy na boisku pojawiła się Barca. Wyglądali na mocno zrelaksowaną i spokojną o wynik. To oczywiście nie musi nic znaczyć, ponieważ mecz mógł zakończyć się inaczej. My byliśmy głodni gry i awansu, stąd takie widowisko.” – powiedział.

Pomocnik Bayernu dodał kilka słów od siebie w sprawie odejścia Messiego z Barcelony: – Messi to jeden z najlepszych graczy na świecie w ciągu ostatnich 100 lat. Zmiana może być interesująca dla całego świata piłki nożnej. Z wyjątkiem fanów Barcy nikt tego nie krytykuje, a wręcz przeciwnie. Jestem ciekawy co przyniesie los.” – dodał.

Źródło: MARCA 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.