MŚ-U20: Argentyna prawie poza turniejem, USA przegrywa z kretesem

albicelestes.pl

Główny faworyt turnieju, Argentyna, prawie pożegnał się już z turniejem! Przesądził o tym remis z drużyną Austrii. Dzięki czemu awansowali właśnie oni z drugiego miejsca, a z pierwszego wyszła Ghana. W grupie A pewne zwycięstwo odniosła Nowa Zelandia oraz… Ukraina.

Grupa A

O godzinie 9:00 czasu polskiego równolegle grali drużyny Myanmar z Nową Zelandią oraz Ukrainy z USA. Pewny awans mieli zapewniony zawodnicy Stanów Zjednoczonych. Gra toczyła się o drugie miejsce premiujące awansem i klasyfikacja podium. Gospodarze turnieju po 30′ sensacyjnie przegrywali z Myanmar. Lecz do przerwy był już remis, a po zmianie stron zmiażdżyli swoich rywali, strzelając im jeszcze 4 gole. W drugim spotkaniu Ukraina sensacyjnie ograła USA 3:0 i to oni zostali zwycięzcami tej grupy.

Myanmar 1:5 Nowa Zelandia

T. Aung (28′) – N.Billingsley (40′), M.Patterson (47′), J.Stevens (78′), S.Brotherton (81′), C.Lewis (89′)

Ukraina 3:0 Stany Zjednoczone

V.Kovalenko (56′, 74′, 79′)

Grupa B

O godzinie 6:00 czasu polskiego, swoje mecze rozegrały Austria z Argentyną i Panama z Ghaną. Ostatnią szansę na awans miała drużyna z Ameryki Południowej. Niestety dla nich, po zaciętym spotkaniu nie padła ani jedna bramka i z awansu cieszyli się zawodnicy z Austrii. Liderami tej grupy zostali Ghańczycy, którzy wygrali swoje spotkanie 1:0. Argentyna jest już niemal pewna opuszczenia turnieju, gdyż zgromadziła tylko dwa punkty, które nie są wystarczające na awans z trzeciego miejsca.

Austria 0:0 Argentyna

Panama 0:1 Ghana

E.Boateng (82′)

 


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *