MŚ 2022 Bonus Fortuna: 200 zł za wygraną lub remis Polski z Argentyną

Walka o wyjście z grupy trwa w najlepsze!

200 zł na wygraną lub remis Polski z Argentyną

Czy Polacy zatrzymają Argentynę na czele z Leo Messim bez Jacka Góralskiego w składzie? Czeka nas bardzo trudne zadanie. Stawiając 4 zł na wygraną lub remis Polaków w meczu z Argentyną do wygranego kuponu dorzucamy 200 zł bonusu. W przypadku stawki 4 zł, to tak jakbyś zagrał po kursie 50.0! Wystarczy w dniach 28-30.11.2022 dokonać rejestracji, wpłacić 50 zł w ramach pierwszego depozytu oraz zagrać pierwszy kupon SOLO za min. 4 zł na zwycięstwo lub remis Polski meczu z Argentyną. Jeżeli kupon okaże się wygrany otrzymasz dodatkowe 200 zł w KASIE do wypłaty, które możesz od razu wypłacić, bądź przeznaczyć na dalszą grę!

Jak skorzystać z bonusu?

1. Zarejestruj konto na eFortuna.pl

2. Dokonaj pierwszego depozytu na min. 50 zł

3. Zagraj pierwszy kupon SOLO, na zwycięstwo lub remis reprezentacji Polski w starciu grupowym na MŚ z Argentyną (numer zakładu: 28333, typ „10”) z oferty przedmeczowej za co najmniej 4 zł. (WAŻNE: tylko pierwszy zakład jest brany pod uwagę)

4. Jeżeli kupon okaże się wygrany, oprócz wygranej otrzymasz dodatkowo 200 zł w KASIE do wypłaty lub dalszej gry i to Ty zdecydujesz czy go wypłacisz czy przeznaczysz na dalszą grę

Szczegóły promocji i dokładne warunki dostępne są na stronie internetowej bukmachera.

Załóż konto i odbierz bonus w FortunieDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.