Moussa Sissoko na celowniku Napoli
Jak donosi "Sky Sports Italia" Napoli ma w najbliższych dniach rozpocząć rozmowy z Tottenhamem Hotspur w sprawie podpisania kontraktu z Moussą Sissoko.
Nowy menedżer Napoli Luciano Spalletti chce pozyskać tego lata pomocnika, więc włodarze klubu przygotowują ofertę za Moussę Sissoko. 31-latek ma jeszcze dwa lata kontraktu z Spurs i przyznał niedawno, że jego odejście latem może być na wyciągnięcie ręki.
Sissoko stracił miejsce w wyjściowej jedenastce Tottenhamu w zeszłym sezonie. W podstawowej "11-stce" pojawił się jedynie 15- krotnie, a 10 razy wchodził z ławki rezerwowych.
Pomocnik przebywa obecnie z reprezentacją Francji na Mistrzostwach Europy i ma nadzieję, że uda mu się zaimponować i przekonać do siebie przyszłych pracodawców.
Paulo Fonseca ma zostać nowym szkoleniowcem Tottenhamu i to właśnie Włoch będzie podejmował decyzję odnośnie Francuza. Jeśli trener nie uwzględni go w swoich planach, londyński klub pożegna się z graczem.
Sam zawodnik chce pojechać na Mistrzostwa Świata w 2022 roku, dlatego też wybierze taki klub, dzięki któremu spełni swoje marzenie.
-

AktualnościDiego Simeone po porażce 2:3 z Elche: gratulacje dla rywali i ostre słowa pod adresem zawodnikówNowacki / 23 kwietnia 2026, 12:57
-


AktualnościLuis Enrique: PSG wygrało 3:0 z Nantes. Dwa gole Khvichy Kvaratskhelii i czteropunktowa przewagaNowacki / 23 kwietnia 2026, 12:15
-


AktualnościGuardiola: Zwycięstwo 1:0 z Burnley dało Manchesterowi City tymczasowe prowadzenie w tabeliNowacki / 23 kwietnia 2026, 11:32
-


AktualnościBarcelona – Celta 1:0: Hansi Flick zadowolony z trzech punktów, obawy o Lamine YamalaNowacki / 23 kwietnia 2026, 11:03
-

AktualnościZnamy wyjściowe składy na mecz FC Barcelona - Celta Vigo (22.04.2026)Nowacki / 22 kwietnia 2026, 20:32
-

AktualnościOficjalnie: wyjściowe składy na mecz Burnley FC - Manchester City (22.04.2026)Nowacki / 22 kwietnia 2026, 20:00































